Zurich Sigorta İş Başvurusu

Zurich Sigorta İş Başvurusu

İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Küresel ve yerel pazarlarda faaliyetlerini sürdüren Zurich Sigorta Grubu, sektöründe lider kuruluşlardan bir tanesi konumundadır. Dünya üzerinde toplam 170 ülkede faaliyet gösteren bu dev firma da 55.000’den fazla personel çalışmaktadır. Şirketin faaliyet konusu ise hayat dışı ve hayat sigortası üzerinedir. Geniş bir portföye sahip olan şirket, çok uluslu şirketlere, büyük şirketlere, küçük kuruluşlar ve bireysel tarzda olmak üzere bir çok kategoride sigorta hizmetleri sunmaktadır.

Zurich Sigorta, isminden de anlaşılacağı gibi İsviçre ülkesinin Zürih kentinde bulunmaktadır. 1872 yılında kurulan bu dev kuruluş, bir holding şirketi olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. OTCQX’te işlem gören şirket, birinci düzey American Depositary Receipt programına dahildir. ZURVY olarak bilinen bu programa dahil olan şirket, güvenlik ve kalite konusunda kuşkusuz en iyi konumda yer almaktadır. Ülkemizde de 2008 senesinden beri hizmetlerini sürdürmektedir.

Şirketin vizyonu, en iyi sigorta şirketi haline gelmektir. Misyon olarak ise müşterilerine daha güvenli bir dünya oluşturmak, sermayedarlarının hedeflemiş oldukları öz kaynak karlılığına ulaşmalarını sağlamak ve çalışanların en iyi şartlar altında çalışarak her açıdan Türkiye ortalaması üzerinde karşılık alabilecekleri bir ortam oluşturmak.

Zurich Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Orjin Plaza Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No: 27 Kat: 12-13 PK:34398 Sarıyer / İSTANBUL

Zurich Sigorta İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zurich Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zurich Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Suat YEDİEL dedi ki:

    Yaklaşık 7 yıldır acentenizim ve şirketten çalışabileceğim iş talep ediyorum.Bilgilerize saygılarımla.

BİR YORUM YAZ