Zumdieck İş Başvurusu

Zumdieck İş Başvurusu

Zumdieck İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

2005 tarihinde faaliyete geçen Zumdieck Konserve ve Dondurulmuş Gıda A.Ş. şirketi Salihli’de bulunmaktadır. Bu şirketin sermayedarları Alman ve Türk ortaklardır. Salihli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firma, yılda 25.000 ton ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ihracatlar Almanya, Fransa, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Yunanistan ve Japonya gibi ülkelere yapılmaktadır. Yine bu ülkelerden farklı birçok ülkeye yapılan ihracatlar en üst düzeyde, kalite standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Zumdieck şirketinin yapmış olduğu yeni yatırımlar sonrasında, yıllık kapasitenin 50 bin tona yükselmesi amaçlanmıştır.

Firmada yapılan üretimlerin büyük kısmı mandalina ve greyfurt şeklindedir. Bunların dışında kayısı, kiraz, vişne, erik, üzüm konserveleri üretimi yapılan firmada, bu ürünlerin yurtdışına ihraç edilmesi ile ülkemiz ekonomisine de olumlu yönde katkıda bulunulmaktadır. Ayrıca ülkemizde üretilen tarımsal ürünlere de katma değer sağlanmaktadır. Tesislerde üretimi gerçekleşen bu ürünleri her yıl farklı meyve ve sebze konserveleri ilave edilmektedir. Her geçen yıl ürün portföyü daha da artarak şirketle eşdeğer bir büyüme gerçekleşmektedir. Yapılan araştırma geliştirme çalışmaları sayesinde farklı ürünlerin ihracat pazarında payı artmaktadır ve kapasite her yıl daha da yukarılara çıkmaktadır.

Zumdieck, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak BRC, IFS ve HACCP kalite ve gıda güvenliği kurallarını titiz bir şekilde uygulamaktadır. Müşterinin ihtiyacı olan ürünleri döneminde teslim ederek, bu ürünler hakkında müşteriyi en iyi şekilde bilgilendiren şirket her zaman güvenilir olmayı başarmıştır. Bu mevcut durumu devamlı korumak ve daha da geliştirmek için kalitesini her geçen zaman daha da arttırmaya çalışmakta ve bunu temel felsefe olarak kabul etmektedir.

Firma toplamda 50.000 metrekarelik bir açık alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu alanın 20.000 metrekaresi ise kapalıdır ve dondurulmuş üretim tesisi de kapalı alan içerisinde yer almaktadır. Firma da 50 kişilik bir yönetim kadrosu bulunmaktadır. Her yıl bünyesine personel alımı gerçekleştiren bu firma, bölgede bulunan insanlara iş istihdamı sağlamaktadır. Firmaya iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Zumdieck İletişim Bilgileri
Adres; Salihli Organize Sanayi Bölgesi, Kula Yolu Üzeri 15.Km. Salihli / MANİSA

Zumdieck İş Bşavuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zumdieck firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zumdieck insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ