Zühre Giyim İş Başvurusu

Zühre Giyim İş Başvurusu

Zühre Giyim İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zühre Giyim 2004 senesinde İstanbul’da Hüsnü Ekin ve Erhan Yazıcıoğlu tarafından kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı bayan tesettür giyiminde Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinin gereksinimlerini karşılamaktır.

Kendine özgü tasarımları , kalitesi ve şıklığıyla müşterilerinin gözünde hızla yükselen şirket Türkiye genelinde bayilikler vererek büyümesini perçinlemiştir. 2010 yılında 215 ve 2015 yılında 300 den fazla bayiliğiyle müşterilerine kalite ve şıklığı ulaştırmayı başarmıştır.

Şirketin tesettür giyim pazarında yaptığı ataklar yurtiçiyle de sınırlı kalmamıştır. Başta Ortadoğu pazarı olmak üzere Avrupa da dahil 19 ülkeye ihracatlar yapmaktadır. Üretim hacminin %40 civarındaki payını ihracat ile sağlayan şirket Türkiye ekonomisine de bu alanda önemli ve değerli katkılar sağlamaktadır. Gelişen beklentiler neticesinde Amerika’ya da ihracat ile hizmetler götürmek şirketin kararları arasındadır.

500 den fazla ürün modeli ve kişiye özel tasarımlarıyla alanında tecrübe kazanan ve bu birikimleri de sektörde insan kaynağı yetiştirmeye verdiği önemle ifade eden şirket hızla büyümeye devam etmektedir. Bayilik ve personel sayılarını artıran şirket adından söz ettirmeye devam etmeyi amaçlamaktadır.

Zühre Giyim İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi Çiçek Sokak No:11 Güneşli / Bağcılar / İSTANBUL

Zühre Giyim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zühre Giyim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zühre Giyim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Naile Şolt Zeytli dedi ki:

    Sizinle Çalışmak İstiyorum

BİR YORUM YAZ