Zuhal Müzik İş Başvurusu

Zuhal Müzik İş Başvurusu

Zuhal Müzik İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

1976 senesinde kurulmuş olan Zuhal Müzik, müzik enstrümanı ve seslendirme konularında uzmanlaşmış yapısıyla, sektörde lider bir firma haline gelmiştir. 35 senenin üstündeki deneyimi ile faaliyetlerini sürdüren firma, Türkiye’de toplam 270 nokta üzerinden hizmet sunmaktadır. Ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde bulunan partner bayileriyle satışlar gerçekleştiren Zuhal Müzik, satış öncesi ve sonrası desteği ile de dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, müşterilerine her konuda yardımcı olmaktadır.

Bir Anonim Şirketi olan Zuhal Müzik, dünya sektöründe liderlik yapan 60 farklı firmanın da bayiliğini almıştır. 1.300 metrekare showroom satış sahasıyla ülkemizin en büyük piyano ve müzik enstrümanı showroom’una sahiptir. Kendi bünyesi altında yer alan 5 büyük mağazası ile ISO9001 sertifikasıyla müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Zuhal Dış Ticaret A.Ş. sadece bireysel değil, kurumsal olarak da faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde bulunan devlet binalarına, özel okullara, konservatuarlara ve müzik kulüpleri gibi birçok kurumsal şirkete de ürün tedarik etmektedir. Yapılan ihalelere katılan firma, kurumsal firmalara müzik aleti tedarik etmektedir. Ülkemiz dışında Türki Cumhuriyetlere ve yabancı ülkelere de hizmet sunmakta olan firma, ülkemizi bu konuda başarıyla temsil etmektedir. Seslendirme ekipmanları ya da müzik aletleri gibi ihtiyaçlar için ülkemizde ilk tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Firma da kariyer yapmak için iletişim bilgileri üzerinden insan kaynakları ile görüşmeniz gerekmektedir.

Zuhal Müzik İletişim Bilgileri
Adres; Galipdede Cad. No: 33 Tünel / Beyoğlu / İSTANBUL

Zuhal Müzik İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zuhal Müzik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zuhal Müzik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ufuk dedi ki:

    Hayirli ramazanlar. Ben klavyeciyim ayrica adit-mix-aranje gibi vs islerle mesgul oldum siradan bir is olmadigini muzik sekterunde herkez biliyor ve biliyorum ve ustelik daha onceden zuhal müzikte yaptigim alisverislerden ve kampanyalardan yararlandim sadece sizden olumlu veya olumsuz bir haber bekliyorum.

BİR YORUM YAZ