Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İş Başvurusu

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İş Başvurusu

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka’da 1989 senesinde poliklinik olarak faaliyete başlamış kurum , ihtiyaç ve beklentileri karşılamak üzere büyütülerek tıp merkezi olmuştur. Merkez 3 kat ve 1000 m2 kapalı alanıyla hizmetlerine devam etmektedir. Güçlü teknik altyapısı ve uzmanlıklarında yetkin ekibiyle hastaların memnuniyetlerini ön planda tutan bir kurumdur. 24 saat acil servis ve tıbbi yardım hizmetleri verilmektedir. Tedavi öncesinde , esnasında ve sonrasında hastaların tüm beklentilerinin en kaliteli şekilde karşılanması önemsenmektedir. Merkezin ihtiyacı olan personeli değerlendirebilmesi için aşağıdaki başvuru formunun doldurularak kuruma iletilmesi yeterli olacaktır.

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Zübeyde Hanım Cad. (Zübeyde Hanım Parkı karşısı) No:39/B (35530) Alaybey / Karşıyaka / İZMİR

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zübeyde Hanım Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zübeyde Hanım Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ