Zübeyde Hanım Hastanesi İş Başvurusu

Zübeyde Hanım Hastanesi İş Başvurusu

Zübeyde Hanım Hastanesi İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi tarafından 1993 senesinde Türkiye’nin bir çok ilinde faaliyetlerine başlayan hastaneler zincirinin son açılan kurumu İzmir’de Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Hastanesi’dir. Kurumun açılış amacı İzmir ve Ege Bölgesi’nde bulunan hastalara üniversite hastanesi prensipleriyle kaliteli , güvenilir , başarılı ve güler yüzlü tedaviler sağlamaktır.

Sağlığınız güvencesi Başkent sloganıyla hizmetlerine devam eden kurum büyüyen ve genişleyen kadrosu ile hastalarına tedavi imkanlarını sunmaya devam etmektedir. Bütün uzmanlık branşlarında deneyimli personeli tarafından son tıp teknolojileri kullanılarak ve en yeni teknikler denenerek hasta memnuniyeti artırılmaktadır.

Laboratuar hizmetleri , tanı ve tedavi hizmetleri , 24 saat açık acil servisi , gözlem odaları ,yeniden canlandırma birimi , alçı ve pansuman odalarında son teknoloji kullanılarak modern ve tam donanımlı hizmetler verilmektedir.

Ayrıca ameliyathane , doğumhane , yataklı servis , hemodiyaliz , fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri gibi kapsamlı ve ihtiyaç duyulan birimler de en kaliteli ve güvenli hizmeti vermektedir.

Bu hizmetlerin tamamı verilirken kurum anlaşmaları da sağlanmıştır. SGK , resmi kurumlar , TBMM , bankalar ve özel sigortalar ile anlaşmalar bulunmaktadır.

Tüm bu kapsamlı hizmetleri deneyimli ve kaliteli personeliyle sağlayan kurum insan kaynağına çok önem vermektedir. Ortak görevleri birlikte üstleneceği , uyumlu ve işbirliği içerisinde çalışabileceği , dürüst ,şeffaf , saygılı , araştırmacı , katılımcı ,sorumlu kişilerle çalışmalarına devam etmektedir. Kurum , çalışanlarının eğitim ve gelişimlerini takip eden , fikirlerine saygı duyan , önerilerini değerlendiren ve her zaman memnuniyetlerini artırmaya yönelik insan kaynakları faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Zübeyde Hanım Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler/ANKARA

Zübeyde Hanım Hastanesi İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zübeyde Hanım Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zübeyde Hanım Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gamze dedi ki:

    Hemen çalismak istiyorum

  2. Ayşe Keslin dedi ki:

    Hemen çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ