Zorlu İnşaat İş Başvurusu

Zorlu İnşaat İş Başvurusu

Zorlu İnşaat İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Duran Zorlu ve çocukları tarafından 1977 senesinde faaliyete geçirilmiş olan Zorlu İnşaat, 20 metrekarelik bir dükkandan başlayarak zaman içerisinde büyüme kaydetmiş ve başarılı atılımlarıyla günümüze kadar gelmiştir. İnşaat piyasasının en dinamik kuruluşlarından bir tanesi olan bu firma, kurumsallaşma sürecini başarıyla tamamlamış ve Türkiye’de parmakla gösterilen inşaat firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Faaliyetlerini her geçen yıl arttıran firma, kazandığı gelirlerini devamlı yatırım yaparak çalışma alanlarını geliştirmiş ve aynı paralelde çalışan istihdamını da arttırmıştır. Yapı malzemeleri pazarlayarak faaliyetlerine başlayan Zorlu İnşaat, günümüzde 40’dan fazla ana bayisi ile hizmet sunmaktadır. Günümüzde hazır beton, taş ocağı, bims üretimi gibi faaliyetlerin içerisinde bulunan şirket, nakliyat ve yapı inşası alanında da ülkemizin başta gelen firmaları arasında bulunmaktadır. Devamlı yeni projeler ve atılımlar yapan şirket, araştırma geliştirme faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Günümüzün teknolojisine ayak uyduran firma, rekabet gücü ve çözüm üretme potansiyeli ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Dev finans yapısı ve profesyonel çalışanlarıyla büyümesini devamlı olarak sürdüren bu şirket faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Zorlu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Hamidiye Mahallesi Cahi Cad. No: 11/B Ereğli / Konya ‎

Zorlu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Abdullah ışıkcı dedi ki:

  Bekoloder ve forklift belgem ve laöyon belgem var iş arıyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Zorlu Inşaat iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

 2. Ahmet erdaş dedi ki:

  Refaranslrım Tml inşşat şirketi summainşat. Msa inşat antyapışirket norselinşat çoğu firmalarla çalıştım

 3. Ahmet erdaş dedi ki:

  15yıl.inşaat deneyimin var inşaatkalıpcı ustasıyım çoğu şirketlerde formenlik yaptım işe ihtiyacım var

 4. Huseyin kayadibi dedi ki:

  Mobil Pompa operatörüyüm, boştayım ise ihtiyacım var.

 5. adem dedi ki:

  Pompa ve mikser operatörüyüm. İş ariyorum.

 6. Erdal dedi ki:

  erdalusta.wordpress.comdan CV me çalıştığım projelerime baka bilirsiniz.

BİR YORUM YAZ