Zorlu Holding İş Başvurusu

Ülkemizde bulunan en büyük şirketlerden bir tanesi olan Zorlu Holding, Hacı Mehmet Zorlu tarafından kurulmuştur. Şu an aktif olarak Ahmet Nazif Zorlu ve Zeki Zorlu tarafından yönetilmektedir. Tekstilden enerji sektörüne, elektronikten beyaz eşya sektörüne birçok sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’de çok önemli bir yere sahip olan holding şirketi, dünya da oldukça güçlü bir konumda bulunmaktadır. 1950 senesinde Denizli ilimizin Babadağ ilçesinde temelleri atılan holding, bir dünya devi haline dönüşmüştür.

2000 senesinde, ülkemizin en büyük kuruluşları arasında olmayı başarmış ve o günden sonra büyümesini devam ettirmiştir. Birçok sektörde yeni yatırımlar yapan Zorlu Holding, toplamda 4 ana kategoride faaliyet göstermektedir. Bu sektörler ise ev tekstili ve polyester iplik, elektronik ürünler ve bilgi teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları, enerji sektörü ve gayrimenkul sektörüdür.

Ev tekstili ile 1980 yıllarına kadar çıkış yakalamış olan şirket hepimizin bildiği TAÇ markası ile evlerimize girmiştir. 1994 senesinde ise Vestel Elektroniği satın alarak elektronik sektörüne girmiştir. Yine Zorlu Enerji ismiyle 1996 yılında enerji sektörüne girerek faaliyet alanlarını genişletmiştir. Son olarak ise 2006 yılında Gayrimenkul sektöründe de yer almaya başlamıştır.

1998 senesinde toplamda 600 milyon ABD doları ihracat gerçekleştiren şirket, 1999 senesinde 680 milyon ABD doları, 2000 yılında 852 milyon ABD doları ve 2001 yılındaki krize rağmen 879 milyon ABD doları ihracat yapmayı başararak büyük bir başarıya imza atmıştır. 2008 yılında 3.1 milyar ABD doları seviyesine gelen ihracat rakamları Zorlu Holding’i ülkemizin ve dünyanın sayılı şirketleri arasına almıştır.

Zorlu Holding, bünyesinde toplam 50’den fazla şirkette 30.000 üzerinde personel çalışmaktadır. İş başvurularınız, işe alım sürecini, personel ve çalışan maaşlarını Zorlu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz. Kendine özel kariyer sitesi olan şirkete, kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi kariyer sitelerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zorlu Holding İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi, No: 199, Levent 199, Pk: 34394, Şişli, İstanbul

Zorlu Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Hülya Başyurt dedi ki:

  Santral yada sekreterlik pozisyonunda çalışmak isterim.

 2. Mustafa idgü dedi ki:

  Zorlu Center’a mobilya teknik servis olarak çalışmak istiyorum. Hitit mobilya da çalışıyorum, 0542xxxx zaten mobilya montajında ben calistim.

 3. özcan dedi ki:

  merhaba.
  iş arıyor istiyor sizinle bekliyorum.
  engelli %68.

BİR YORUM YAZ