Zorlu Grup İş Başvurusu

Zorlu Grup İş Başvurusu

Zorlu Grup insan kaynakları sayfası ve iletişim bilgilerine ulaşmak için yazımızı okuyunuz. Zorlu Grup personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizler için araştırdık. Yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak Zorlu Grup İş Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Denizli Babadağ’da 1950 yıllarında kurulmuş olan Zorlu Holding, ülkemiz ekonomisine büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en önemli Holding kuruluşlarından bir tanesi olmuştur. Ülkemizde üretim, ihracat ve istihdam konusunda çok önemli bir yere sahip olan bu güçlü kuruluş, dünya üzerinde de faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Özellikle 2000 yılından sonra büyük çıkış gösteren Zorlu, elektronik sektöründe, tekstil sektöründe, gayrimenkul sektöründe ve enerji sektöründe çok önemli yatırımlar yapmıştır ve büyük şirketler kurmuştur. 2006 yılından sonra 4 büyük alanda faaliyetlerini devam ettiren Zorlu Holding, ev tekstili, polyester iplik, elektronik ürünler, bilgi teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları, enerji üretimi ve gayrimenkul sektörlerinde söz sahibidir.

1980’li yıllara kadar olan zaman içerisinde ev tekstil alanında faaliyetler göstererek büyüme kaydeden grup, ev tekstilinde lider bir marka olarak bilinen TAÇ markasını tüketiciye sundu. Zorlu Holding Tekstil Grubu ismiyle çıkarmış olduğu TAÇ markası ile lider konuma ulaşmayı başardı. 1994 senesinde ise Vestel Elektronik’i bünyesine katarak büyük bir atılım yaptı. 1996 yılında ise Zorlu Enerji kuruldu ve böylece enerji piyasasına girilmiş oldu. Şirketlerinin sayısı her geçen gün daha da artan Zorlu Holding son olarak Gayrimenkul sektörüne girmiştir.

Zorlu Holding iştirakinde toplamda 50 şirket bulunmaktadır ve bu şirketlerde 30.000’den fazla personel çalışmaktadır. İstihdam gücüyle Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Zorlu Grup İletişim Bilgileri
Adres; Zorlu Holding A.Ş. Levent 199 Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli / İstanbul

Zorlu Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ