Zorlu Gayrimenkul İş Başvurusu

Zorlu Gayrimenkul İş Başvurusu

Zorlu Gayrimenkul İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Temelleri Denizli’nin Babadağ ilçesinde Mehmet Zorlu tarafından atılan tekstil faaliyetleriyle büyük sıçramalar yapıp bugün birçok alanda Türkiye’nin lider şirketlerinden olan Zorlu Holding’in son yıllarda yatırımlarında önemli pay ayırdığı faaliyet alanı da gayrimenkul hizmetleri olmuştur.

Zorlu Gayrimenkul Grubu benzerlerinden farklı olarak yüzlerce yıl sonra da adından söz ettirecek projelerle anılmak için kurulmuştur. Bu düşünceyle başlanılan faaliyet yaşamında oluşturulan ilk eser Zorlu Center olmuştur. 5 farklı kullanım amacıyla İstanbul’un en değerli arazisinde göz alıcı bir cazibe merkezi olmayı başarmıştır.

Zorlu Gayrimenkul Grubu kendi içerisinde 5 şirketin toplamından oluşmaktadır.

Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. : 2006 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Şirketin faaliyet alanı yurtiçi veyurtdışında ev , işyeri , alış veriş merkezi , otel , hastane gibi yapıları geliştirerek kirlama ve işletim gibi işlerini üstlenmektedir.

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. : başta Zorlu Center binasının yapımı dahil ev ,işyeri ,hastane ,otel ,kültür merkezleri gib büyük ve değerli projelerin yapılmasını kapsayan hizmetler vermektedir.

Pastel Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. : 1994 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamış olan şirket yurtiçinde ve yurtdışında gayrimenkul projelerinin üstlenilmesi ve işletilmesi amacıyla kurulmuştur. Diğer şahısları gayrimenkullerinin değerlendirilmesi amacıyla işletilmesi de dahil olmak üzere kiralama ve satış hizmetleri de verilmektedir.

İntermar Ticaret Pazarlama : 1987 senesinde İzmir’de faaliyetlerine başlayan şirketin ana hizmet alanı turizm sektörüne yönelik otel , tatil köyü , turistik alan ,kamplar ,parklar ve bahçeler inşa etmektir. Bunun yanında büyük sanayi tesislerin inşaları ile birlikte kurulu olan şirketlere ortak olmak ve ya tamamen satın almak ta şirketin diğer faaliyetlerindendir.

Zorlu Gayrimenkul Proje Taahhüt A.Ş. : 2010 senesinde İstanbul’da büyük altyapı hizmetlerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Şirket yurtiçi ve yurtdışında inşaat , montaj ve tesisat işlerine yoğunlaşarak hizmetler vermektedir.

Görüldüğü gibi gayrimenkul alanında çok önemli yatırımlar yapan Zorlu Holding bu alanda da Türkiye başta olmak üzere tüm ülkelerde büyümeyi ve gelişmeyi amaçlamaktadır. Faaliyetlerinde başarılı olmak için de teknolojik birikimi , iş tecrübeleri ve en önemlisi insan kaynağına güvenmektedir.

Zorlu Yapı Grubu olarak insan kaynağı değerlendirilmelerinde en önem verilen özellik yetkinliktir. Sonuç odaklı , şeffaf , özgüveni yüksek , analitik düşünce sahibi , ekip çalışmalarını benimseyen ve müşteri ilişkilerinde başarılı kişiler Zorlu Yapı Grubu’nun personel değerlendirmelerinde yerini alacaktır.

Şirket bünyesine katılan personeller “eşit işe eşit ücret” prensibiyle Zorlu Yapı Grubu’nda çalışmaktadırlar. Bununla birlikte personelinin sektörün en iyilerinden olmasını amaçlayan Grup personelini çeşitli eğitim ve gelişim programları uygulamaktadır. İş süreçlerinde yapılan bütün ölçümlerin şeffaf ve adaletli olması da Grubun önceliklerindendir.

Kariyer planlaması anlamında da personeline her daim hedefler gösteren grup personellerine yatay ve dikey kariyer imkanları da sağlamaktadır.

Zorlu Gayrimenkul İletişim Bilgileri
Adres; Zorlu Center Projesi, Zincirlikuyu Caddesi
34340 Beşiktaş / İstanbul

Zorlu Gayrimenkul Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Gayrimenkul firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Gayrimenkul insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cuma yıldız. 0532 515 95 32 dedi ki:

    Slm ben cuma kaynakcıyım gazaltı ve elektrik yurtdışı deneyimi vardır limak holding mısır kahire hava limanı Ankara metrosu birinci aşama Kızılay çay yol metrosunda comsa açılım inş sonar sondaj ivedik su arıtma tesisleri güriş

BİR YORUM YAZ