Zorlu Enerji İş Başvurusu

Zorlu Enerji İş Başvurusu

Zorlu Enerji İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zorlu Enerji Grubu 1993 senesinde temelleri atılmıştır. Enerji piyasasının farklı dallarında hizmet sunan şirket, ülkemizin enerji konusunda profesyonelleşmiş ve en kaliteli hizmeti sunan firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Zorlu Enerji, faaliyet göstermiş olduğu alanlar arasında; Elektrik üretimi ve satışı, doğalgaz ticareti ve doğalgaz dağıtımı, enerji santrallerinin inşası ve projelendirilmesi, enerji santrallerinin bakım ve işletim hizmetleri gibi iş kolları bulunmaktadır.

Serbest üretim şirketleri arasında, enerji sektöründe en önemli firmalardan bir tanesi haline gelen Zorlu Enerji Grubu, ülkemizde 5 doğalgaz, 7 hidroelektrik santrali, 2 jeotermal ve bir rüzgar santrali ile enerji sağlamaktadır. Toplamda 795 megavatlık bir güç oluşturan grup, Türkiye enerji sektöründe yer alan en güçlü şirketlerden bir tanesidir. Elektrik üretiminin ve pazarlanmasının dışında yine doğalgaz ticareti ve dağıtımı da yapan şirket, özellikle Trakya ve Gaziantep bölgelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirket gerçekleştirmiş olduğu yatırımlarda, mevzuatlara ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde hareket etmektedir. Çevre sağlığına ve insan yaşamını kötü yönde etkileyecek olan her türlü olumsuz etkileri en düşük seviyeye çekmek için elinden geleni yapmaktadır. Enerjinin üretimi yapılırken aynı zamanda da temiz bir dünyanın var olması için yenilenebilir ve yerel kaynakların kullanımı şarttır. Zorlu Enerji Grubu, ülkemizde kurulu olan gücünün yaklaşık olarak yüzde 43‘ünü yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamaktadır. Kurulmuş olduğu senelerde yüzde yüz doğalgazdan elektrik üretimi yapmıştır. Toplam kurucu gücünün ise yüzde 38’i yenilebilir enerji kaynaklarından oluşuyor. Şirket bu oranı her zaman yükseltmek için faaliyetler göstermekte ve kurumsal stratejiler geliştirmektedir.

Zorlu Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Levent 199, Büyükdere Caddesi No: 199 34394 Şişli – İstanbul

Zorlu Enerji İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Eyyüp köksal dedi ki:

    Yedi yıl güney yıldızında.calıştım.maaşlardan dolayı bıraktım.sizinle devam etmek istiyorum sondajda.olabilir workover olabilir.diyarbakırda kalıyorum

  2. harun basdost dedi ki:

    iş arıyorum, lise mezunuyum. Ehliyetim var. 1982 doğumluyum.

BİR YORUM YAZ