Zorlu AVM İş Başvurusu

İstanbul’un kalbinde bulunan toplamda 105.000 metrekare alana kurulmuş olan Zorlu Alışveriş merkezi toplamda 180 mağazasıyla İstanbul ilimizde hizmete açılmıştır. Beymen 9.600 metrekarelik bir konsept mağaza ile Zorlu Center içerisinde bulunmaktadır. Apple New York’ta bulunan ikonik küp mağaza konseptini ve ülkemizde ki ilk mağazasını Zorlu Alışveriş Merkezi içinde açmıştır.

Bunların dışında Brooks Brothers, Cos, Lanvin, Stella McCartney,Tory Burch ve Super Drive gibi Türkiye’de daha önceden faaliyet göstermemiş mağazalar ilk olarak Zorlu Alışveriş Merkezi içerisinde açılmıştır. Zorlu Center gurme konseptleriyle kendini diğer diğer alışveriş merkezlerinden ayırıyor. Türkiye ilk mağazalarını açan Eataly, Jamie’s Italian, Tom’s Kitchen, ve Morini gibi restaurantların dılında ülkemizde sevilen Köşebaşı, Günaydın gibi yerli restaurantlarında en yeni konseptlerini Zorlu Alışveriş Merkezi içerisinde açarak, İstanbul halkı ile buluşmasını sağladık.

Zorlu Center içerisinde yer alan Cinemaximum sinema salonu 1600 kişilik salonlarıyla sinemaseverlere güzel anlar geçiriyor. Sinema salonları 2 adet vip olmak üzere toplamda 14 adet salon ile alışılmışın dışında bir sinema keyfi yaşatıyor.

İstanbul’da merkez konumda bulunan Zorlu AVM, ulaşım açısından da avantaj sağlayan bir pozisyonda yer almaktadır. Ulus, Levazım, Levent, Barbaros, ve Zincirlikuyu gibi yerlerden gelen misafirlerimiz kolay bir şekilde alışveriş merkezimize ulaşım sağlayabilirler. Zorlu AVM, her gün 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine açıktır.

Zorlu AVM içerisinde bulunan çeşitli iş kollarında kariyer yapabilirsiniz. Güvenlik görevlisi alımı, temizlik görevlisi alımı gibi çeşitli pozisyonlara personel alımları yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi Zorlu Center insan kaynakları sayfasında inceleyebilirsiniz.

Zorlu AVM İletişim Bilgileri
Adres; Zorlu Center, 34340, Beşiktaş İstanbul

Tel: 90 212 456 20 00
Eposta: ik@zorlu.com

Zorlu AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu AVM firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. mehmet tural dedi ki:

  otopark ödeme noktasında deneyimliyim. 4 yıldır Armonipark avm de calıştım. Skdata deneyimlidir

 2. fırat uy dedi ki:

  Bilgisayar bilgi teknolojiler bölümünü bitirdim. İş arıyorum, depocu olarak da çalışırım.

 3. Menekşe dedi ki:

  Mrb ben temizlik işi arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim..

 4. Koray dedi ki:

  Merhaba temizlik personeli olarak Zorlu AVM’de çalışmak istiyorum. Gece temizlik işi arıyorum.
  Zorlu AVM temizlik görevlisi alımı var mı?

 5. harun basdost dedi ki:

  1982 doğumluyum, iş arıyorum. Mesleğim terzi, ehliyetim var.

 6. Gökhan dedi ki:

  Sinema salonuna makinist film gösterici araniyorsa çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ