Zorlu Air İş Başvurusu

Zorlu Air İş Başvurusu

Zorlu Air İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zorlu Air, 1992 senesinde Koteks iştirakinde çalışmalara başlayıp 1996 senesinde de resmi kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Zor Air’e ait Bell 430 model 2 adet VIP helikopter bulunmaktadır. Uçak hizmeti de sunan firmanın hizmet vermiş olduğu uçak markası ise Gulfstream G-450’dir. 2012 model olan bu uçak, 4350 deniz mili uçuş menziline sahiptir. Kilometre cinsinden belirtmek gerekirse toplam 8056 kilometre uçuş kapasitesine sahiptir. 14 yolcu kapasitesine sahip olan bu uçak 2012 tarihinden itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hava taksi ticari taşıma yetkisinde bulunan firmanın helikopterlerini ya da uçaklarını kiralayabilir ve Zorlu kalitesi altında vip hizmetler alabilirsiniz.

Bilindiği gibi Zorlu, ülkemizde bulunan en büyük holding şirketlerinden bir tanesidir ve iştiraki altında birçok şirket bulunmaktadır. Hemen hemen büyük sektörlerin hepsinde faaliyetlerini sürdüren Zorlu Holding bünyesinde kariyer yaparak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Zorlu Holding insan kaynakları sayfası üzerinden çalışmak istediğiniz departmanı ve şirketi belirleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zorlu Air İletişim Bilgileri
Adres; Zorlu Plaza, Ambarlı, Avcılar, İstanbul

Zorlu Air İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Air firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Air insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Firat dedi ki:

    Merhaba

BİR YORUM YAZ