Zofunlar Beton İş Başvurusu

Zofunlar Beton İş Başvurusu

Zofunlar Beton İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zofunlar Beton şirketinin temeli 1961 senesinde Alaettin Zofun tarafından atılmıştır. O yıllarda inşaat sektörünün taleplerine çimento satış bayiliği olarak Pınarhisar’da hizmet verilmiştir. 1994 senesine gelindiğinde şirket inşaat malzemeleri satışının yanı sıra kaba inşaatmalzemelerinin satışı alanında da faaliyet gösteren tesisini Lüleburgaz’da açmıştır. 2006 senesinde şirket Hikmet Zofun’un Dündar Ertürk ile işbirliği yapmasıyla Set Italcementi Grup hazır beton tesisinde lojistik ve pompalama faaliyetlerine başlamıştır. 2007 yılında şirket artan tecrübesi ve iş sahasında gördüğü memnuniyet büyümeyi beraberinde getirmiş ve Tekirdağ’daki müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için Barbaros tesisi kurulmuştur. 2009 senesinde de Tarhan Yapı Malzemeleri ile yapılan işbirliğ neticesindeKeşan’da Saros Beton şirket bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. İpsala hududundan Çanakkale’ye kadar olan bölgeye bu şirket hizmet götürmektedir.

2011 senesinde çok yolu kat etmiş şirketin ünvanı Zofunlar Hazır Beton Madencilik İnşaat Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.olarak değiştirilmiştir. Artan talepleri zamanında ve yerinde karşılamak için Lüleburgaz tesisi de 2011 senesinde faaliyete başlamıştır.2012 senesinde 50. yılını kutlayan şirketaynı talep ve nedenlerle Edirne’de Gökay üretim tesisini de açarak; üretim ,satış ve lojistik faaliyetleriyle Edirne, İstanbul, Kırklareli,Tekirdağ ve Balıkesir’de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Üretim sürecinin başından lojistik sürecin sonuna kadar yürütülen faaliyetlerde; ilkelerine bağlı ,sorumluluklarının bilincinde, alanındauzman personeliyle, kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerine ulaştıran bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Zofunlar Beton İletişim Bilgileri
Adres; Güneş Mah. Derman Sok. No:1/1 (TÜVTÜRK Yanı) Lüleburgaz – KIRKLARELİ

Zofunlar Beton İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zofunlar Beton firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zofunlar Beton insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ