Zizigo İş Başvurusu

Zizigo İş Başvurusu

Zizigo  İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

İnternetle uğraşan ve sanal ortamdan alışveriş yapan herkes Markafoniyi duymuştur. Markafoni bir alışveriş merkezi gibi düşünülebilir, birçok ürün yelpazesi bulunan Markafoniyi alışveriş merkezinden ayıran tek özelliği Markafoninin sanal ortamda olmasıdır. 2011 yılında Markafoninin çatısı altında kurulan Zizigo; Günümüzde internet ortamından alışveriş yapılan sitelerin en başında gelen ayakkabı şirketidir. Aynı zamanda ürünleri arasında, elbise, çanta ve aksesuarlarda yer almaktadır.

İnsanların büyük çoğunluğu artık saatlerce gezip, alışveriş yapmak için yorulmak zorunda kalmıyor. İnsanların büyük çoğunluğu internetten alışverişi tercih ediyor. Sanal alışverişin bizlere olan faydaları paha biçilemez ama öyle siteler var ki insanlar o sitelere bakmaya korkuyor. Yanlış tıklamada para kesen, iade almayan, yanlış ürün gönderen… Zizigo; bu tabuların hepsini yıkıp, kendini kanıtlamış bulunmakta.

Alınan ürün beğenilmediği takdirde on dört günlük bir süreç başlıyor bizim için, bu sürede biz ürünü iade edip, ister farklı ürünle değişimini, ister paramızı talep edebiliyoruz. Şirket on dört gün içinde iade göndermişsek bizim talebimiz doğrultusunda hareket ediyor.

Zengin ürün yelpazesine sahip olan Zizigo’ da farklı yerlerde bulamayacağımız çeşitler mevcut. Ayakkabılar her yaşa hitap ediyor, sportif, klasik, çocuk, sandalet…
Müşterileriyle arasında güven bağı oluşturan Zizigo; bizler için birçok ta kolaylık sağlıyor.

Siparişimizi verdiğimiz andan itibaren 1 ila 4 gün içinde siparişimiz bizlere ulaşıyor, siparişimiz doğru ama bizler rengi bile beğenmediysek anlaşmalı kargolarla ürünün değişimini sağlayabiliyoruz.

Alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerimiz şifrelenerek güvence altına alınıyor ve bu bilgiler kurumlarla dahi paylaşılmıyor. Zizigo’ nun markaları arasında; Nike, Lacoste, New Balance, Punta, Puma, Muya, Tommy Hilfiger, Dockers… bulunmaktadır.

Zizigo İletişim Bilgileri
Adres; Karadeniz Mh. Ertuğrul Gazi Cad. No: 4, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul

Zizigo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zizigo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zizigo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ