Ziylan Grup İş Başvurusu

Ziylan Grup İş Başvurusu

Ziylan Grup İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Ziylan Grup, Gaziantep’ te küçük bir ayakkabı atölyesiyle 1960’ lı yıllarda açılmış olup, sadece sipariş aldığı zamanlarda ayakkabı yaparak sektöre başlamış, daha sonra seri üretime geçmiştir. Sonraları İstanbul’ a gelerek Ziylan Ayakkabıyı kuran Ahmet Ziylan, spor ayakkabı üretimine başlamıştır. Spor ayakkabı üretimiyle kariyerine başlayan Ziylan ayakkabı Yunanistan’ a yaptığı ticaretle ihracata başlamıştır. Üretimlerinin kalitesi sayesinde sonrasında diğer ülkelerden sipariş alarak hızla büyüyen Ziylan ayakkabı, günümüzde ve her kitleye hitap eden ayakkabılarıyla nam salmıştır.

Modayı yakından takip eden Ziylan; Polaris, FLO, Dockers, Harley, Kinetix markalarıyla öne çıkmış, son dönemlerde de çocuklara özel lisanslı ayakkabı markalarıyla ismini dünyaya duyurmuştur. Yunanistan’ la ihracata başlayan firma günümüzde yirmi beş ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ziylan Grup, müşterilerinin taleplerini değerlendirerek, onların güvenini kazanmış ünlü bir şirkettir. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve dünyada en büyük ayakkabı zincirini oluşturmak, hedefleri arasındadır.

Ziylan Grubun yirmi beş farklı ülkede franchise mağazası bulunmaktadır. Bu şirketler belirli ücretler karşılığında, Ziylan Grup adı altındaki markaların bayiliklerini alıp, belirli sürelerde hem kendi ticaretlerini yapıp büyümekte hem de ayakkabı markalarını daha çok hedef kitleye tanıtmaktadırlar.

Günümüzde Ziylan Grubun on üç kardeş şirketi bulunmaktadır. Bunlardan sadece bir tanesi ayakkabı firması değildir. Ayakkabı firması olmayan şirketleri Sanpa Gıda Şirketi’ dir. Ürünleri; dondurulmuş patates, kroket, sebze, meyve, hamur işleri ve geleneksel ürünlerdir.

Ziylan Grup İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey mahallesi, Taşocağı cad. No:24, 34217 – Bağcılar, İstanbul

Ziylan Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ziylan Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ziylan Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    7 aydan beri iş bulamıyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum 3 tane çocuk okutuyorum acil ise ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ