Ziya Şark Sofrası İş Başvurusu

Ziya Şark Sofrası İş Başvurusu

Ziya Şark Sofrası  İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Beslenme insanların temel ihtiyaçları arasında, önemli bir yere sahiptir. Beslenme ihtiyacımızı karşılarken, damak zevkimizi ön planda tutarız. Damak zevkimize uygun besinler tüketmeye gayret ederiz. Beslenme ihtiyacımızı karşılamak için; son yıllarda sıklıkla ev dışı ortamları tercih ediyoruz. Bunun içinde sürekli farklı ortamlar araştırıyoruz. O nezih ve güzel ortamlardan biri de Ziya Şark Sofrası’ dır.

Ziya Şark Sofrası; Şanlıurfa Birecikli kardeşler tarafından, Şanlıurfa’ nın geleneksel lezzetlerini tanıtmak için, 1982 yılında İstanbul Bakırköy ilçesinde ilk şubelerini açmışlardır.

Türk mutfağını geleneklerini yansıtırken, modern mutfak yöntemleriyle de müşterilerinin ilgisini çekip; Müşterilerine profesyonellik, uygun fiyat politikası, kalite ve güler yüz sergilediğinden kısa sürede ilgi odağı olmuştur.

Şanlıurfa’ nın kendine has sıra gecelerini yerli, yabancı birçok kişi duymuştur. Ziya Şark Sofrasında o muhteşem sıra geceleri de düzenlenmektedir. Sıra gecelerinin yanı sıra Ziya Şark Sofrasının bayanlara özel düzenlediği Vakt-i Harem organizasyonu da bulunmaktadır.

Vakt-i Harem, her Perşembe 13.00 – 17.00 arası Bakırköy Florya Şubesinde düzenlenmekte olup, sadece bayanlara özeldir. Şark kültürünü, Urfa’ nın geleneksel çiğ köftesini tadıp, canlı müzikle bayanların eğlenmesi için düzenlenen organizasyona dileyenler çocuklarını da rahatça götürebilirler. Çocuklar için hazırlanmış, aktivite odası ve oyun parkı çocukların ilgisini çekecektir.

Diğer Restaurantladan farklı olarak, Ziya Şark Sofrasının, Franchising yöntemi bulunmaktadır. Franchising; Belirli bir tutar karşılığında, belirli süre marka ismini kullanmasına izin vermedir. Başka bir terimle İş Ortaklığıdır. Ziya Şark Sofrası, hızla büyüyen ve adını birçok ülkeye duyuran bir restauranttır.

Ziya Şark Sofrası İletişim Bilgileri
Adres; Şenlikköy Mah. Basınköy İstanbul Cad. No:8 Florya / Bakırköy – İstanbul

Ziya Şark Sofrası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ziya Şark Sofrası’nda kariyer yapabilirsiniz. Ziya Şark Sofrası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ