Zirve Üniversitesi İş Başvurusu

Hemen her öğrencinin hayalidir üniversite okumak. Kendi istediği bölümü seçip, o bölümden mezun olmak. Bu yüzden öğrencilerin birçoğu daha liseden mezun olmadan, üniversite araştırmalarına başlar. Okulların puanı, bölümleri, eğitim kaliteleri araştırılır. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda; 2009 yılında, İpek Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Zirve Üniversitesi kurulmuştur. Üniversite Gaziantep ilinde bulunmaktadır.

Üniversitede eğitmenlerin büyük kısmının yurt dışında eğitim almış olması, eğitimin kalitesini daha da artırıyor. Bölüm laboratuarlarında bulunan tüm araç gerecin son teknolojiye uygun olması, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırıyor. Öğrenciler arasında dileyenler eğitiminin bir kısmını Amerika’ da bulunan anlaşmalı okullardan da alabiliyor. Teknoloji ve modern eğitimi esas alan Zirve Üniversitesinde öğrenciler her ortamda araştırmalarını kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Kız ve erkek öğrenci yurtlarında öğrenciler kendilerini ev ortamında gibi hissediyor, sınırsız imkândan faydalanabiliyor.

Zirve Üniversitesi öğrencilerin bu imkânlardan yararlanabilmeleri için; Öğrencilere ÖSYM tarafından belirlenen burs kontenjanlarının yanı sıra birçok burs imkânı da sağlamakta. Ayrıca Burs Plus imkânları doğrultusunda verilen burslar hiçbir şekilde kesilmemektedir.

Zirve Üniversitesinde; Emine-Bahaeddin Nakıboğlu Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri yer almaktadır.

Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimleri Enstitüleri yanı sıra ikinci yabancı dil olarak; Arapça, Çince ve İspanyolca dilleri eğitimi alınabilmektedir.
Hizmetleriyle hızla büyüyen Zirve Üniversitesini gelecekte üniversiteler arasında ilk sıralarda görebiliriz.

Zirve Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Zirve Üniversitesi Kızılhisar Kampüsü 27260 Gaziantep

Zirve Üniversitesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zirve Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Zirve Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ