Zirve OSGB İş Başvurusu

Zirve Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri; İş sağlığı ve güvenliği alanında kendini geliştirmiş, on beş yıl önce kurulmuş, iş sağlığı ve güvenliği alanında ün salmış bir şirkettir. İş sağlığı ve güvenliğinin rövanşta olmadığı dönemlerde bile Türkiye geneline iş sağlığı ve güvenliğinin önemini yayıp, müşteri memnuniyetini ön plana almışlardır. On beş yıl öncesinde iş sağlığı ve güvenliği hiç duyulmamışken, günümüzde oldukça rövanştadır.

OSGB yani ortak güvenlik sağlık birimi olarak; İş yeri hekimliği, iş yeri hemşireliği, iş sağlığı güvenliği uzmanları yetiştirmektedirler. Uzman kadrosuyla eğitim verip, eğitim sonucunda bakanlık onaylı verdiği sertifikalar sayesinde birçok insana da iş imkanı sunmaktadır.

İstenen şirketlere kendi bünyesinden de; İş yeri hemşiresi, iş yeri hekimi, iş sağlığı güvenliği uzmanı, ilk yardım eğitmeni göndermektedir.

Zirve OSGB; İş ve işçi sağlığı adına kendi başına çalışan bir şirket değildir, aynı zamanda bakanlık onaylı bir eğitim kurumudur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TS EN 9001-2008, Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye Atom Enerjisi Kurumu yetki belgelerine sahiptir. Zirve OSGB’ nin verdiği eğitimler arasına; İş yeri hekimliği, iş yeri hemşireliği, iş sağlılığı ve güvenliği uzmanlığı, ilk yardım eğitimi, iş hijyeni eğitimi, ilk yardım eğiticisinin eğitimleri yer almaktadır. Türkiye’ de birçok OSGB şirketinden başarılı olan bu şirketin bir de mobil sağlık hizmetleri bulunmaktadır.

 

Zirve OSGB İletişim Bilgileri

ASLANBEY MAH.GÜLŞAH SOKAK 10/A BATTALGAZİ MALATYA

TLF: 05515864744

TLF: 05494040944

Zirve OSGB Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zirve OSGB firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zirve OSGB insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ