Zirve Güvenlik İş Başvurusu

Bulunduğumuz ve sahip olduğumuz ortamları koruma altına almak için aldığımız tedbirlere güvenlik denir. Bizler ortamlarımızın güvenliğini tek başımıza sağlamakta yeterli olamayız. Ortam güvenliğini sağlamak amacıyla kurulan şirketlerden biri de Zirve Güvenlik’ tir.

Zirve Güvenlik; 1998 yılında kurulmuş olup, modern ve teknolojik tasarımları ile kısa sürede başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya başlamıştır. Müşteri odaklı çalışan, onların istekleri doğrultusunda son derece başarılı tasarımlar elde etmiştir. Evlerimizin iç yapısından, dış ortamımıza kadar her sahada faaliyet gösteren şirketin çalışanları da kendi alanlarında uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Tecrübeli ekipleri sayesinde aldığı projelerin hepsinden olumlu yanıt alan şirket, gün geçtikçe tasarımlarına yenilerini ekliyor.

Birey olarak güvenlik tedbiri almamızdaki en büyük amaç; ortamlarımızı hırsızlıklara karşı korumaktır. Günümüzde son derece artan hırsızlık vakalarına karşılık alınan önlemler genelde standarttır. Zirve Güvenlikte bu sıkıntılar için tasarlanmış, özel hırsız alarm sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca hareketli ortamlarda netliği daha iyi kavrayabilen IP Kayıt Sistemleri, analog kameralar, yangın ihbar butonları, yangın kontrol panelleri de teknolojik tasarımı ile Zirve Güvenlik tarafından ortamlarını koruma altına almaktadır.

Zirve Güvenliğin yapmış olduğu projelerden bazıları; Nilbatu Foods, Karmez, Çiçek İnşaat, Ozan Tuğla-Kiremit, Işık Organik Gıda, Cunda Balık Restaurant’ a yapmış olduğu projelerdir.

Ürünlerin markaları arasında ise; Cofem, DSC, Dunlop, Elegance, Hanbang, Endalogıc, Sec-on, Videofied ve Vivotek ürünleri yer almaktadır. Zirve Güvenlik İzmir’ de bulunmakta olup, her bölgeden proje almaktadır.

Zirve Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; İstasyon Mh. 1421 Sokak, Divan Residence F 1

Blok D: 1, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul

Telefon: 0532 375 8070

Zirve Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zirve Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zirve Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ