Zirve Dershanesi İş Başvurusu

Zirve Dershanesi iş ilanları ve eleman alımı. Zirve Dergisi Dershaneleri iş başvuru formu, İstanbul, İzmir ve diğer illerde yer alan şubelerine yapılan iş başvuruları hakkında bilgiler…

Zirve Dershanesi; Topluma ve geleceğe faydalı bireyler yetiştirmeyi amaçlamıştır. Geleceğe faydalı bireyler yetiştirmek için, okul çağındaki çocukların eğitimlerinde yardımcı olurken, bunların yanında öğrencilerinin ailelerini de tanımak, ailelere ev ziyaretleri düzenleyip, onların beklentilerini karşılamayı hedef edinmişlerdir. Ailelerden gelen talepler doğrultusunda öğrencilerin derslerdeki başarılarını da arttırmak, onları bir üst sınıfa en iyi şekilde yükseltmeyi amaç edinmişlerdir. Zirve dershanelerinde yalnızca öğrenciler sınavlara hazırlanmakla kalmıyor, hızlı okuma dersleriyle, okumakta güçlük çeken öğrencilere de yardımcı oluyor.

Ülkemizde çoğu öğrencinin hem anne, hem babası çalışıyor. İş yoğunluğunun üzerine, eve geldiğinde çocuğunun derslerine yardımcı olmakta güçlük çekiyor. Ailelerin bu sıkıntısını hafifletmek için; Zirve dershanelerinde etüt dersleri yapılıyor. Çocuklar okul öncesi ya da sonrası etüte gidip, bir yandan eğlenirken, bir yandan da derslerini eğitmenler gözetiminde yapabiliyor. Böylece ailelerin aklı çocuklarına kalmıyor.

Zirve Dershanesi; öğrencilerin dersleri severek takip etmesi için bir yandan eğitim verirken, diğer yandan öğrencilere sosyal aktivite şansıda sunuyor. Derslerini seçerek öğrenme şansları da var. Bunların dışında; İngilizce, eğitim koçluğu, mental aritmetik yer almakta.

İmam Hatip Lisesi okumak isteyen öğrenciler için büyük bir avantaj sağlamakta olup, Arapça dersleri de vermektedir. Öğrencilere dersleri kalabalık sınıflarda değil; Butik Class adı verilen on kişilik sınıflarda hem rahat bir ortam sağlamakta.
Zirve dershanelerinin İstanbul’ a bağlı ilçelerinde ortalama yirmi adet şubesi bulunmaktadır. Ayrıca bazı gazetelerde farklı illerden talep geldiği için, İstanbul dışındaki illere de şube açılması için çalıştıkları yazmaktadır.

Zirve Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; İncirköy Mah. Şehitlik Cad. No : 72 Paşabahçe / Beykoz / İstanbul

Zirve Dershanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zirve Dershanesinde kariyer yapabilirsiniz. Zirve Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ