Zimek Makina İş Başvurusu

Zimek Makina İş Başvurusu

Zimek Makina  İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zimek Makina; İlk şirketini 1995 yılında Denizli Denköy Sanayi Alanında kurmuş, tekstil makine üretimlerine başlamıştır. Birkaç yıl sonra ortaya çıkan kriz nedeniyle tekstil makinelerinin üretimini, Mermer ve Traverten İşleme Makineleri üretimine geçerek değiştirmiştir. Mermer ve Traverten üretiminde oldukça tecrübe kazanan bu firma üretimine; Tıraşlama ve Silim hatları üretmeye başlayarak son dönemde Silim ve Ebat lama konusunda uzmanlaşmıştır.

Müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktan vazgeçmeyen Zimek, kısa sürede yaptığı işlerle ön plana çıkıp, adını dış ülkelere de duyurmuştur. Yurt dışında bulunan on altı ülkeye ihracat yapan Zimek Makine; her geçen gün daha da büyümekte ve hedef kitlesini genişletmektedir.

Mermer sektöründe hızla ilerleyen firmanın ürünleri arasında; Plaka Cila Makineleri, Kalibre ve Polisaj Makineleri, Ebatlama Makineleri, Mozaik ve Çoklu Kesim Makineleri, Traverten Çimento Dolgu Makineleri, Patlatma Makinesi ve Katrak – Köprü Kesme yer almaktadır.

Zimek Makina’nın 2013 yılında İzmir’ de 2014 yılında İstanbul’ da yapmış olduğu fuarlar bulunmaktadır. Bu fuarlarda makineleriyle kendisini tanıtan firma günümüzde makine deyince akla gelen ilk firma olmayı başarmıştır.

Zimek Makinenin referansları arasında; Gençler Mermer San, Fimar Mermer San, Santaş Holding, Dimersan Mermer, Şenler Mermer, Aslan Mermer Maden, Ümit Mermer, Buhara Mermer, Gama Traverten şirketleri de yer almaktadır. Zimek Makine Şirketi ana binası, Kocabaş Denizli’ de bulunmaktadır.

Zimek Makina İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı Üzeri 20. Km Kocabaş DENİZLİ

Zimek Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zimek Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zimek Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ