Zile Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Zile Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Zile Devlet Hastanesi İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zile Devlet Hastanesi; Tokat ilinin Zile ilçesine 1957 yılında kurulmuştur. Kurulduğu anda yirmi beş yataklı sağlık merkezi olarak kurulan hastane, 1964 yılında sağlık merkezi tam bir hastane statüsüne kavuşmuştur.

Hastane çalışanları ve yetkilileri; Hem hastaya hem çalışana verim sağlamak amacıyla; zamanında, etkin, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmayı amaçlamışlardır.
Hastane personeli, hastaların ve ihtiyaçlarının doğrultusunda zamanında ve etkin tedavi yöntemlerini bilendir. Hastaya ve yakınlarına güven teşkil edecek nitelikte donanımlı olmalıdır.

Zile Devlet Hastanesi; Gerek sağlık personeli açısından, gerekse diğer personelleri açısından tam tecrübeli bir ekibe sahiptir. Sağlık hizmetlerinde, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek hastanenin ana politikaları arasında yer almaktadır. Hatta bu konuda hastane çalışanları hiç boş durmayıp, hastanelerinin yenilik ve gelişmelerden yönünden olumlu şekilde yükselmesi için sürekli çalışmaktadırlar. 1964 yılında hastane statüsüne geçen Zile Devlet Hastanesi’ 2014 yılında yeni binalarında hizmete başlamışlardır.

Hastane birimleri; Acil Servis, Çocuk Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Dâhiliye Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Enfeksiyon Polikliniği, Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Göz Polikliniği, KBB Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Fizik Tedavi Polikliniği, Diş Polikliniği ve Anestezi ve Ağrı Polikliniği bulunmaktadır. Hastanenin tanı ve tetkik bölümleri arasında ise Röntgen, ultrasonografi ve Biyokimya – Mikrobiyoloji Laboratuarı bulunmaktadır.

Hastane ve gerçekleştirdikleri azimli başarıları sayesinde Tokat ili ve civarlarında Zile Devlet Hastanesi en tercih edilen hastane olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Zile Devlet Hastanesi Iletişim Bilgileri

Adres   : Kahya Mahallesi Ata Caddesi No:1 Zile Tokat 60400 Türkiye
Telefon : 03563175098
Faks     : 03563175506
Evde Sağlık Cep : 0 539 777 75 02
E-Mail  : tokatdhs10@saglik.gov.tr

Devlet Hastaneleri bünyelerine personel ve eleman alımı yaparken KPSS ve benzeri kurumlar tarafından yapılan sınav sonuçlarına göre değerlendirme yapmaktadır. Ayrıca bu tür kurumlar taşeron firmalar aracılığıyla da işçi alımı yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Zile Devlet Hastanesi iletişim sayfası.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ