Zeytinburnu Avrasya Hastanesi İş Başvurusu

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi hakkında genel bilgiler ve kariyer olanaklarını haberimizde inceleyebilirsiniz. Hastane tarafından açıklanan iş ilanları, doktor, hemşire ve sağlık görevlisi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi iletişim sayfası üzerinden iş olanakları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Hastane insan kaynakları ile iletişime geçerek açık iş pozisyonlarını sorgulayabilirsiniz. Hastane resmi web sayfası içerisinde online iş başvuru formu yer almamaktadır.

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi Hakkında Genel Bilgiler
Zeytinburnu ilçemizde bulunan Avrasya Hospital, 1999 senesinde açılmıştır. Temel olarak hastane projesi şeklinde inşaatına başlandığından dolayı, ülkemizde bulunan nâdir özel hastaneler arasında yer almaktadır. Zeytinburnu ilçesinde insanlara sağlık hizmeti sunan Avrasya Hastanesi 17 bin metrekarelik bir kapalı alandan oluşmaktadır. Toplamda 135 yatak kapasitesine sahip olan bu hastanede 6 adet üstün teknolojiye sahip donanımlı ameliyathane, 3 adet doğumhane, 51 yataklı yoğun bakım ünitesi yer almaktadır. Toplamda 26 branşta yer alan 50’den fazla kendi alanında uzman olan doktor kadrosu ile hizmetlerini en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Toplam personel sayısı ise 300’e yaklaşmıştır. 7 gün 24 saat sağlık hizmetleri sunan bu hastane, müşteri memnuniyetine önem veren hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve hasta haklarını esas alan bir kuruluştur. Ayrıca, Avrasya Hastanesi “tüketiciyle dost altın kalite ödülü” almıştır ve bu ödülü alan ilk özel sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

Tüketici dergisi, Uluslararası First Business dergisi gibi kuruluşlar hastanemizi “yılın sağlık kuruluşu” “sağlıkta yılın markası” gibi çeşitli ödüller ile onurlandırmıştır. Kalitemizi devamlı olarak korumak için, tüm dünyanın kabul etmiş olduğu ISO 9001 kalite yönetim sistemini 10 yıldır taşımaktayız ve bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın en iyi hizmeti sunması için çeşitli eğitimler vererek, en üst düzeyde kaliteyi hedeflemekteyiz. Hedefimiz öncelikli olarak milletimizin sağlık problemlerine uzman ekibimizle ve son teknoloji olanakları ile en iyi şekilde, acil, ekonomik ve kaliteli bir şekilde çözüm sunmaktadır.

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi İletişim Bilgileri
Zeytinburnu Avrasya Hastanesi Adres; Beştelsiz Mahallesi Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107 “Akşemsettin Tramvay Durağı Yanı” PK:34020 Zeytinburnu / İstanbul

Tel: +90 212 665 50 50

E-posta: info[@]avrasyahospital.com.tr

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi Kariyer Olanakları
Zeytinburnu Avrasya Hastanesi insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zeytinburnu Avrasya Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeytinburnu Avrasya Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Musa fidan dedi ki:

  Hastanenizde çalışmak istiyorum tıbbi atıkcı olarak başka hastanede çalıştım. Tel 05357308145

 2. celal bir dedi ki:

  ben yedikule hastanesinde çalıştın

 3. mesudiye dedi ki:

  Zeytinburnu avrasya. ile tum zeytinburnu hastaneler de ış arıyor um

 4. mesudiye dedi ki:

  Ben adım mesudiye. Soyadı Kömek lise ogrencisiyim açık öğretim de devma edecegim hasta kabul setigikasi aldım ış arıyor um

 5. mesudiye dedi ki:

  Hasta kabul iş arıyor

BİR YORUM YAZ