Zeyport İş Başvurusu

Zeyport İş Başvurusu

Zeyport İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zeyport 1999 senesinde kurulmuştur. Bavul Ticareti üzerine seferler yapan gemiler için TDİ İstanbul Limanı Karaköy ve Salıpazarı bölgelerinde yer alan iskelelerin yetersiz olması sebebiyle, DTO’nun girişimleriyle 1999 senesinde kuruluşu gerçekleşmiş ve Mayıs ayı itibariyle hizmet sunmaya başlamıştır. Denizcilik Müsteşarlığının izniyle günümüzde liman faaliyetlerini sürdürmektedir.

Karadeniz limanlarına da seferlerin yapıldığı Zeyport limanlarından gümrüklü alanda bavul ticareti yapan gemilere hizmet verilmektedir. Gümrüksüz alanda da dahili kabotajda sefer yapan gemilere hizmet sunulmaktadır.

İstanbul Valiliğinden çıkmış olan karar sonrasında, boğazlardan transit olarak geçen gemilerin ve yine İstanbul ilimizin liman sınırları içerisinde demir atmış olan gemilerin acente botları teması Zeytinburnu Liman İşletmeciliği tarafından sağlanmaktadır.

Kuruluş, ISO 2001 : 2000 belgesine sahiptir. Liman işletmesine kalite yönetim sistemi şartlarından kesinlikle taviz verilmeyip, müşteri odaklı çalışılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu işletmede, Türkiye ekonomisine katma değer oluşturacak Turizm, Yolcu Limanı sektörlerinde öncü firma olmayı amaç olarak belirlemiştir.

Zeyport İletişim Bilgileri
Zeyport Adres; Sanıl Kennedy Caddesi Liman Sokak Zeytinburnu / İSTANBUL

Zeyport Kariyer Olanakları
Zeyport insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zeyport firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeyport insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Taner dedi ki:

    Merhaba 32 yasinda lise mezunuyim zeytinburnunda oturuyorum iyi gunler

  2. Deniz yavuz dedi ki:

    Gemici cüzdanı polis vize pasaport hazır Tanker ve kimyasal sertifika var acil iş arıyorum

  3. Muzafer dedi ki:

    Merhaba ben disticaret mezunuyum . Ve burda ise baslamak istiyorum . Yardimci olursaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ