Zeynel Çilli İş Başvurusu

Zeynel Çilli İş Başvurusu

Zeynel Çilli İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zeynel Çilli, 1925 yılından günümüze kadar oluşturmuş olduğu lezzetleri bizlere sunmaktadır. Zeynel Muhallebecisi olarak en güzel lezzetleri, beyaz etin sağlıklı lezzetini kendi markası aracılığıyla Ankara halkına sundu. Günümüzde yaşayan insanlar artık damak tatları için yüksek beklentilere girmektedir. Zeynel Çilli’de bu şekilde düşünen müşteri kitlesine sunmuş olduğu lezzeti devamlı olarak sürdürerek Ankara halkına ve Ankara’da bulunan halkımızın damak tadına uygun ürünlerle mutlu etmiştir.

Ankara ilimizde bulunan üretim merkezimiz üzerinde üretimini gerçekleştirdiğimiz Zeynel Çilli ürünlerimizi, işletmelerimiz aracılığıyla kaliteli, lezzetli ve standartlara uygun şekilde büyük bir özenle sizlere sunuyoruz.

Diğer şubelerimize gönderdiğimiz ürünler günlük olarak lojistik sağlanmaktadır ve böylelikle ürünlerin tazeliği de korunmuş olur.

Tesislerimizde çalışan personellerimize, Gıda mühendislerimiz devamlı olarak eğitimler vermektedir Bu eğitimlerden bazılarını saymak gerekirse hijyen, ürünlerin sağlıklı olarak saklanması ve korunması gibi gösterebiliriz. Ayrıca laboratuar tesislerimizde devamlı olarak kontroller gerçekleşmekte ve alınan numunelere çeşitli testler yapılmaktadır.

Dünden bugüne sizlere en iyi hizmeti sunmak için iş ortaklarımız ve bayilerimizle en verimli şekilde icraatlarımızı devam ettirmekteyiz. Özenli ve titiz bir şekilde sizlere en güzel ürünleri sunuyoruz.

Zeynel Çilli İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Bulvarı 219/4 Çankaya Ankara

Zeynel Çilli Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zeynel Çilli firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeynel Çilli insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ