Zeyland İş Başvurusu

Zeyland İş Başvurusu

Zeyland iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşey yazımızda bulunmaktadır. Zeyland insan kaynakları sayfası ve iletişim bilgilerine ulaşmak için yazımızınsonunda bulunan linke tıklayınız.

Zeyland, Çocuk ve Bebek giyiminde öncü olan mağazalardan bir tanesidir. Zeynep Giyim olarak da bilinen bu alışveriş mağazasına internet üzerinden girerek dilediğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Zeyland, pazarlamış olduğu ürünlerin üretiminde ve dağıtımında profesyonel bir ekibe sahiptir ve konumunda uzmanlaşmıştır. 1970 yılından günümüze kadar gelen bu şirket, fiyat ve kalite açısından oluşturmuş olduğu çizgide ilerlemeye devam etmiş ve bundan sonra da en iyi şekilde devam edecektir.

Zeynep Giyim kuruluşu olan Zeyland, yapmış olduğu yeni yatırımlarla Türkiye pazarında güçlenerek ilerlemektedir. Ekoteks 100 belgesi alan bu firma çevre sağlığına da özen göstererek kendine ait markaların üretimini gerçekleştirmektedir. 0-12 yaş arası çocuklara ürünler üreten bu marka, üretim ve satışta uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Zeyland üzerinde satılan ürünler, Zeynep Giyim koleksiyonudur ve lisanslı olan ürünler 200’den fazla multi marka mağazalarda müşterilerini beklemektedir. Ayrıca Zeynep Giyim’e ait 2000 metrekarelik 3 adet fabrika mağazası bulunmaktadır ve 15 tek marka Zeyland Mağazalarında alıcıları ile buluşmaktadır.

Zeyland Türkiye ana merkezi Güneşli ilçemizde bulunmaktadır. Atatürk Hava Limanı’na oldukça yakındır. Sadece 10 dakika da ulaşabileceğiniz bir mesafede bulunmaktadır. Toplamda 350’den fazla personeli bulunmaktadır. Her yıl toplam 1.200.000’den fazla üretim kapasitesine sahip olan Zeyland, İstanbul, Çorlu ve Maltepe’de bulunan fabrikalarında bu ürünleri üreterek pazarlamasını yapmaktadır.

Zeyland İletişim Bilgileri
Zeyland Adres; Çerkezköyyolu Üzeri Akbayır Mevkii Çorlu

Zeyland Kariyer Olanakları
Zeyland insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zeyland firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeyland insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. onur balcı dedi ki:

  merhabalar ben 3 yıllık dijital baskıcıyım fabrikanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum

 2. onur balcı dedi ki:

  merhabalar ben 3 yıllık dijital baskıcıyım fabrikanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum hayırlı işler dilerim

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

 3. Hulyadasdemir dedi ki:

  25 yillik tekstil makina overlok tecrubem var. Gomlek ve bir cok iste calistim, yas siniri yoksa calismak isterim. 1967 dogumluyum.

BİR YORUM YAZ