Zeybek Tıp Merkezi İş Başvurusu

Zeybek Tıp Merkezi İş Başvurusu

Zeybek Tıp Merkezi insan kaynakları sayfası ve iletişim bilgilerine ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Zeybek Tıp Merkezi personel alımı ve genel bilgiler yazımızda bulunmaktadır.

Zeybek Tıp Merkezi 2006 senesinde kurulmuştur. Sağlık hizmetleri sunan bu kuruluş kendini sürekli geliştirerek tıbbın en komplike hastalıklarına karşı tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Bu tedavi yöntemlerini en yeni ve en teknolojik donanımlarla sağlamaktadır.

Toplamda 18 dalda hizmet veren uzman doktorlarımıza ile rahatsızlıklarınızı en iyi şekilde tedavi etmek için elimizden geleni yapacağız. Hasta ve hasta yakını memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Hastaların kendilerini ev ortamında hissedebilmeleri ve aynı zamanda hasta yakınlarının da kendilerini rahat hissedebileceği bir ortak oluşturmaya çalışılmış.

Zeybek Tıp Merkezi, insan kaynakları sayfasına girerek, personel maaşları, doktor alımı, hemşire alımı, hekim alımı, sağlık personeli alımı ve diğer branşlara yapılan alımları inceleyebilir ve insan kaynakları politikası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Zeybek Tıp Merkezi resmi sitesi şu an yapım aşamasında olduğu için çok fazla içerik bulunmamaktadır ancak siteyi devamlı olarak takip edebilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden de personel ve eleman alımı hakkında sorular sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Zeybek Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Caddesi No:225/A Hatay / İzmir

Zeybek Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zeybek Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeybek Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ