Zetaş İş Başvurusu

Zetaş, 1988 senesinde faaliyetlerine başlamış olan bir zemin teknoloji tesisidir. Sektöründe uzman olan Zetaş inşaat mühendisliğinin zemin ve temel mühendisliği kısmında entegre hizmet zinciri sunmuş olan uzman bir firmadır. Sunmuş olduğu hizmetler içerisinde zemin etüt ve modelleme, tasarım hizmetleri, müşavirlik, uygulama, özel makine ve ekipman imalatları bulunmaktadır. Kendi alanında uzman olan grup şirketleri ile Türkiye ve dünya üzerinde kendini ispatlamış bir şirket olan Zetaş, günümüzde kullanılan teknolojiyi kalitesi ile birleştirerek temel mühendislik hizmetleri veren bir inşaat şirketi durumundadır.

Zetaş, günümüze kadar yapmış olduğu birçok faaliyette büyük başarılar göstermiştir. Birçok otoyol, tünel, köprü, viyadük, havaalanı, liman, baraj, enerji santralleri inşaat işlerinin altından başarıyla kalkmıştır. Çok farklı sayıda ve birbirinden değişik sektörlerde yapmış olduğu icraatlar ile ülkemizin en büyük inşaat şirketleri arasında yer almayı başarmıştır. Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde 10’dan fazla ülkede aktif bir şekilde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Yine Orta Asya’da çok önemli projelere imza atmaktadır. Zetaş, geoteknik mühendislik hizmetlerinde de uzman olan bir firma haline gelmiştir.

Zetaş İletişim Bilgileri
Zetaş Adres; Alemdağ Merkez Mah. Reşadiye Cad. No: 69/A
34794 Çekmeköy – İstanbul

Zetaş Kariyer Olanakları
Zetaş insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zetaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zetaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. hakan TABAN dedi ki:

  Elektrik teknisyeniyim, gerekirse ehliyetimi yükseltebilirim. Firmanızda yurtdışı projelerinizde yer almak istiyorum…

 2. seyithan topkaya dedi ki:

  Merhaba ben 3 yıllık makine yağcısıyım. Firmanizda yurt dışında çalışmak istiyorum.

 3. sadık kucukler dedi ki:

  Dizel motor iş makinesi hidrolik ustasıyım. Sizinle yurt dışında çalışmak isterim.

 4. karip kocakaya dedi ki:

  Zetaş A.Ş.’nin bir çok yurt dışı ve yurt içi şantiyelerinde formen olarak çalışmış durumdayım.

 5. karip kocakaya dedi ki:

  Uzun yıllar Zetaş AŞ’de kaynakçı, Dubai şantiyesinde kaynakçı formenliği, Katar’da formenlik, Samsun’da ve İzmir şantiyesinde diyafram duvar işlerinde formenlik yapmış bulunmaktayım ve şu anda boşum.

 6. Erman Güngör dedi ki:

  Jet graut operatoruyum. Rusya’da temeltasta 2. yil calistim. Sizinle calismak istiyorum.

 7. fikri dedi ki:

  Fore kazık makinesi operatörlüğü yapmaktayım. İhtiyaç halinde sizinle çalışmak isterim, bauer ve liber kullanabilirim.

 8. doğan erad dedi ki:

  Slm ben liebherr makinasının yağcısıyım. Makinenin her şeyini biliyorum ve firmanızda yurtdışında çalışmak istiyorum.

 9. HÜSEYİN AYDIN dedi ki:

  Sayın Yetkili,
  Daha önce (2007 yılı) Dubai projenizde atölye bakım bölümünde çalışmıştım. Yurtdışı projelerinizde gene çalışmak istiyorum. Uygun görürseniz güncel CV’mi paylaşabilirim. Bilgilerinize.
  Saygılarımla
  Hüseyin AYDIN

 10. samed sengul dedi ki:

  8 yilik paletli eskavatör operaturuyum tercubem ve sertfikam ehliyetim mevcuttur suan bostayim sizinle calismak istiyorum

 11. Bekir KARAMAN dedi ki:

  slm ben bekir karaman 5 yıllık fore kazık oporatörüyüm delmak bauer libherr marka makinaları kullandım yurtdışı şantiyenizde çalışmak istiyorum rusya inta temeltaş saglamlar zemin teknofor zemin bu firmalarda oporatör olarak çalıştım.

BİR YORUM YAZ