Zet Farma İş Başvurusu

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında oturanlar bu firmanın şubelerinde çalışabilirler. Zet Farma bünyesine ihtiyaç olunduğu hallerde şoför alımı, depo personeli alımı, mesul müdür alımı, teknik bakım onarım personeli alımı yapmaktadır.

Facebook sayfamızı beğenerek Lojistik firmalarının güncel iş ilanlarını takip edebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zet Farma Hakkında Genel Bilgiler
Şirketin ismi tam olarak Zet Farma Lojistik Hizmetleri Limited Şirketi olarak geçmektedir. Zet Farma olaraktan icraatlarımızı sürdürmüş olduğumuz sektörde ilke ve değerlerimiz doğrultusunda Entegre Yönetim Sistemleri ile yasak gerekliliklere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin, ortaklarımızın ve şirketimiz çatısı altında çalışan personellerimizin güvenini kazanmayı ve bunun yanında sürdürülebilir bir kalkınmayı amaçlayan bir şirket profiline sahibiz.

Şirketimizde alınmış olan gerekli tedbirler sayesinde çalışanlarımızın ve ortaklarımızın iş sağlığı ve güvenliği en iyi şekilde korunmaktadır. Doğal çevreyi korumak için en son teknolojiyi kullanarak, çevreye verilecek olan etkiler ve boyutlar analiz edilmekte ve en iyi şekilde korunma sağlanmaktadır. Şirketimiz geri dönüşüme büyük önem vermektedir. Atıklar kaynağında toplanmaktadır ve böylece geri dönüşüm oranları daha sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Doğal kaynakları ve enerjiler verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Çevreci kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde faaliyetlerimizi sürdürürüz ve böylelikle daha yaşanılır bir çevre için el ele vermiş oluruz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, müşteri odaklı bir çalışma sistemi içerisinde bulunuruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, güncelliğimizi her zaman koruruz. Politikalarımızı şeffaf bir şekilde yürütürüz.

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerinin getirmiş olduğu tüm gereklilikleri şirket çalışanlarımızla, ortaklarımızla ve müşterilerimizin katılımıyla yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

Zet Farma İletişim Bilgileri
Zet Farma Adres; Merkez Mah. Çoban Çeşme Cd. No: 16, Kağıthane, İstanbul

Tel:  +90 (212) 886 44 06

E-posta:   bilgi@zetfarma.com

 

Zet Farma Kariyer Olanakları
Zet Farma insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zet Farma firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zet Farma insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. dilek aras dedi ki:

  merhaba ben firmanizda çalışmak istiyorum şu anda ışe çok ihtiyacım var eşim de işsis
  dönerseniz çok memnun olurum

 2. ayhan yalçın dedi ki:

  firmanızda çalışmak istiyorum telefon numaram aradım cevap veren olmadı iyigünler diliyorum ..

 3. Fuat dedi ki:

  10 yıldır tekstil işi yapıyorum firmanizda çalışmak istiyorum ehliyetimde var sınıfı

 4. gülşan dedi ki:

  Firmanızda çalışmak istiyorum. Paketleme bölümünde işçi alımı yapılıyor mu?

 5. TANER dedi ki:

  Merhaba ben firmanızda görev almak istiyorum. (özelikle boş pozisyon varsa şoför ya da depo görevi almak istiyorum). Src belgelerim mevcuttur.

 6. fatma dedi ki:

  Kalekilit fabrikasinda calistim is yerimizin taşınma nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım ekip halinde çalışma ortamında kendime güveniyorum Su an issizim inşallah sezinlede beraber calisma imkanini bana verirsiniz şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

 7. gülşan dedi ki:

  firmanızda çalışmak istıyorum.

 8. emine dedi ki:

  Ben 3 yıl Lcw Waikiki’de calistim. Deposunda aref kullanirim, saha ayak uydurmayi ve ekip arkadaslarla iyi anlasirim. Sizden cevap bekliyorum, tesekkurler simdiden.

 9. ben aynur cakmak dedi ki:

  Size başvuru yapmıştım. Form doldurdum. Çağıracanızı, en kısa sürede haber vericeğinizi söylemiştiniz. Halen bekliyorum ama hiç bir haber gelmedi. Halen sizden bir çağrı bekliyorum. Saygılarımla.

 10. salih dedi ki:

  ben şöförlük için iş başvurusu yapıcaktım.

 11. onur afsar dedi ki:

  Esenyurt da oturyorum. Lise mezuniyım. Firmanızda çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ