Zer Elektronik İş Başvurusu

Zer Elektronik İş Başvurusu

Zer Elektronik  insan kaynakları ve iletişim bilgilerine ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

1945 yılında kurulmuş olan Zer, teknoloji sektöründe bulunan ve geçmiş olunan yarım yüzyıllık süre içerisinde elektronik alanında kendini devamlı olarak geliştirmiş ve dünya normlarında üretimler yaparak kendini ispatlamış bir şirket haline gelmiştir.

Türkiye’de ilkler arasında bulunan “amplifikatör” üretimini gerçekleştiren Zer Elektronik, hizmet anlayışını dünya standartlarında belirleyerek icraatlarını devam ettirmektedir.

Ekip ruhuna sahip olan takım çalışması ile üretimini gerçekleştiren Zer Elektronik, nitelikli insan kaynağı departmanı ile ülkemizde ve yurtdışı sektörde kendini ispatlamış ve ismini en iyiler arasına kazımıştır. Şirket araştırma ve geliştirmeye oldukça önem vermektedir.

ZER Grup olaraktan üretimlerini sürdüren şirket, elektronik alanında profesyoneller için üretimler yaparak, sınırları aşan profesyonel bir marka olmayı başarmıştır.

Zer Elektronik, 5025 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikasında üretimlerini gerçekleştirmektedir. Fabrikamızda test laboratuarı bulunmaktadır ve fabrikamızda yer alan tüm cihazlar kalibrelidir.

Fabrikamızda çalışan personellerin yaş ortalaması 35’tir. Firmamızda çalışan elemanlarımız yurtiçi ve yurtdışı eğitimler almaktadır. Tüm çalışanlarımız aynı disiplin ve kalite kültürü ile seçilerek bünyemize alınmaktadır. Firmamızda çalışan personellerimizin %10’luk kısmı mühendis, %30 idari personel ve %60’lık kısmı da teknisyenlerden oluşmaktadır.

Zer Elektronik İletişim Bilgileri
Zer Elektronik İstanbul Adres; Huzur Mah. Fazıl Kaftanoğlu Cad. 11 Ayazağa, Şişli İstanbul
Zer Elektronik Ankara Adres; Mustafa Kemal Mah. 2127. Sk. No: 18 Daire: 7, Balgat, Çankaya, Ankara

Telefon: 0212 282 30 20

Zer Elektronik İş Başvuru Formu
Zer Elektronik insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zer Elektronik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zer Elektronik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. doğan yılmaz dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum eski hükümlüyüm meslek elektronik benimle çalışmak iştermisiniz saygılarıla

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgileniğiniz firmanın iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

 2. Gökhan kılıç dedi ki:

  Vasıfsız eleman lazımsa gelebilirim, İşkur’dan mesaj geldi otelciliği bırakmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ