Zentiva İş Başvurusu

Haberimizde Zentiva kariyer olanaklarından ve şirket hakkında genel bilgilerden, iletişim adreslerinden bahsedilmektedir. Lüleburgaz’da yer alan Zentiva İlaç iş ilanları için sizlere verdiğimiz linklere tıklayabilir ve açılan sayfa üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Firma insan kaynakları sayfası içerisinde aylık işçi maaşları, ücretlendirme ve diğer sosyal olanaklar hakkında bilgilerde yer almaktadır. Haberimizin sonunda yer alan linke tıklayarak kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamızı beğenerek en güncel iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Öncelikle firma hakkında sizlere çeşitli bilgiler sunalım.

Zentiva Hakkında Genel Bilgiler
Zentiva, Sanofi Grubu’nun Avrupa kuruluşudur. Avrupa’da bulunan en büyük üçüncü ve yine aynı zamanda en hızlı büyüyen eşdeğer ilaç şirketi olan Zentiva, modern ve yüksek kaliteli ilaçlar geliştirmede öncü pozisyonda olan kuruluşlardan bir tanesi konumundadır.

Toplamda 32 çeşit pazarda yer alan firma, 800 milyondan fazla insana ulaşmıştır. Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Romanya gibi ülkelerin ilaç sektöründe lider durumunda olan şirket, Batı, Orta ve Doğu Avrupa bölgelerinde de faaliyetlerini devam ettirerek genişleme sürecine devam etmektedir.

Ürün portföyümüz içerisinde anti-infektif ile kardiyovasküler hastalıklar, kadın sağlığı, merkezi sinir sistemi rahatsızlıklarında kullanılmış olan ilaçlar temel olarak yer almaktadır.

Zentiva şirketinin Doğu Avrupa ve Orta Avrupa’da toplam 4 üretim tesisi yer almaktadır. Burada üretilmiş olan ürünler hızlı bir şekilde dağıtım yapılmaktadır ve bir çok ülkeye ulaşmaktadır. Üretimlerimizi yapmış olduğumuz tesislerimizde ürün kalitesine ve güvenlik standartlarına uygun bir şekilde çalışılmaktadır. Tesislerimiz en son teknolojiye sahip teçhizatlarla donatılmış olup, modern bir yapıya sahiptir. Tesislerimizde toplamda 3.000’den fazla personel çalışmaktadır ve her yıl 400 milyon ünite üzerinde ürün üretimi gerçekleşmektedir. Bu rakamlarda Zentiva’yı Avrupa çapında en büyük ilaç üretim şirketlerinden bir tanesi yapmıştır.

Sanofi Grubu’nun önemli bir iştiraki olan Zentiva, Avrupa’da yaşayan insanlara yüksek kalite de ilaçlar sunmakta olan bir sağlık kuruluşudur.

Eczacıbaşı Zentiva Lüleburgaz Staj Başvurusu
İş dışında üniversite öğrencileri bu firma da stajda yapabilir.

Zentiva İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. No: 193 K:3 Levent 34394 İstanbul

Zentiva Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zentiva firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zentiva insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Muhammed dedi ki:

  Siz önemli firmanizla çalışmak istiyorum forklif operatörü yüm luleburgazda ikamet ediyorum

 2. yonus durmaz dedi ki:

  Zentiva’da işe başlamak, çalışmak istiyorum ama nasıl başvurabilirim.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba is ariyorum 30 yasindayim lise mezunuyum tekirdagda yasiyorum bircok tekstil firmasinda alisveris merkezinde calistim suandada cagri merkezinde musteri temsilciligi yapiyorum firmanizda calismak istiyorum iyi calismalar

 3. ahmet donmaz dedi ki:

  Fabrikanizda ise baslamak istiyorum

BİR YORUM YAZ