Zeki Triko İş Başvurusu

Zeki Triko İş Başvurusu

Zeki Triko İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zeki, dünyaca tanınmış olan bir markadır. Sektöründe öncü olmayı hedeflemiş olan Zeki Triko, her ayrıntıda evrensel ölçüleri yakalayarak kendini ispatlamıştır. En kaliteli malzemeyi, en son çıkan teknoloji ile harmanlayan firma, çağdaş pazarlama tekniği ile 5 kıtada ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Toplamda 25 farklı ülkede pazarlanan Zeki Triko ürünlerine internet üzerinden de sahip olabilirsiniz. Oluşturulmuş olan sanal mağaza üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Zeki Triko ürünlerinin yaratıcılığı tüm dünya tarafından onaylanmış ve büyük bir hayranlık ile takip edilmektedir. Müşteri odaklı hizmetleri ile dinamik bir marka olan Zeki, amaç olarak Türkiye ve yurtdışı pazarlarında, mayo sektörü öncelikli olmak üzere, iç çamaşırı pazarında üretim, satış ve pazarlama yaparak bu sektörde öncü konumda yer almaktadır. Sadece ülkemizde değil, tüm dünya pazarında zirvede olmayı hedeflemiş olan Zeki Triko, uluslar arası başarılarından almış olduğu güç ile, sektörde bulunmuş olduğu yeri daha da sağlamlaştırmıştır.

Zeki, marka olaraktan Türkiye ismini yurtdışında duyuran nadir firmalardan bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Dünya üzerinde plaj modasına yön veren Zeki Triko, aynı zamanda ülkemizi dünyada temsil ederek büyük bir başarı sağlamıştır. Tüketicilerimize en kaliteli ürünleri sunarak, aynı zamanda da Zeki Triko markamızla ülkemizi başarıyla temsil etmeyi misyon olarak hedefledik.

Zeki Triko İletişim Bilgileri
Adres; Imrahor Cad. Uzunbayır Sok. No: 37 Sütlüce – İstanbul

Zeki Triko İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zeki Triko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeki Triko insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ