Zeki Gıda İş Başvurusu

Zeki Gıda İş Başvurusu

Zeki Gıda İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zeki Gıda, 1992 senesinde Zeki Dağlı tarafından kurulmuştur. Zeki Dağlı, 1992’li senelerinde ekimini gerçekleştirmiş olduğu çeltiğin dolu tutması sebebiyle elinde kalmış olan malı değerlendirmek amacıyla işleyerek satması sonucunda sektöre giriş yapmıştır. Pazarlamış olduğu malların üretimi de kendi arazilerinde yapılmaktadır. Geniş bir portföy özelliğine sahip olan firma, entegre tesisler aracılığı ile üretilen malların üreticiden tüketiciye ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Zeki Gıda şirketi bir aile şirketidir. Şirkete yapılmış olan yatırımlar tamamen yerli sermayeden oluşmaktadır. Türkiye ve Gönen’in örnek ve öncü bir firması olmayı başaran bu firma, bir aile şirketi olduğundan dolayı güçlü bir yapıya sahiptir.

Zeki Gıda, Gönen bölgesinde çeltik ve pirinç üretimi yapmaktadır. Bu üretimler modern teknoloji ile geniş ekim alanlarında yapılmaktadır. 2001 senesinde sadece bir fabrika ile üretime geçen firma, 23.550 metrekare açık ve 4.500 metrekare kapalı sahada hizmetlerini sürdürüyor. Tesislerde kullanılan son teknoloji makineler aracılığıyla üretilen ürünler, kendi araç filosu ile dağıtılmaktadır. Yapılan üretimler ve satışlar sonrasında büyük başarı yakalayan firma 2005 senesinde 2. çeltik fabrikasını da açmıştır ve kapasitesini yukarılara çıkarmıştır. Bu yeni fabrikanın kapasitesi, ilk fabrikadan 3 kat büyüklüğünde olduğunu söyleyebiliriz. Bundan 2 yıl sonra da paketleme tesisi devreye girmiş ve ürünler tüketiciye çok daha hızlı bir şekilde ulaşmaya başlamıştır.

Zeki Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Gönen-Bandırma Karayolu 3. Km. Gönen / BALIKESİR

Zeki Gıda İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zeki Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeki Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fadime Kandemir dedi ki:

    Bünyemizde çalışmak istiyorum ticaret meslek lisesi mezunuyum işe ihtiyacım var

  2. Derya dedi ki:

    Daha önce eksrn gida celtikte sekreter olarak görev yaptım. Şu an işe ihtiyacım var. Sizden cevap bekliyorum.

BİR YORUM YAZ