Zed İlaç İş Başvurusu

Zed İlaç İş Başvurusu

Zed İlaç İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zed İlaç, 2007 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmekte olan bir sağlık kuruluşudur. İlaç üretimi yapan şirket aynı zamanda bu üretmiş olduğu ilaçların ihracatını da yapmaktadır. Yine yurt dışından ithal etmiş olduğu ürünleri Türkiye’de bulunan birçok üretim tesisine ulaştırmaktadır.

Ülkemizde yer alan birçok büyük orta ölçekli işletmelerle birlikte çalışan Zed İlaç, kozmetik ve ilaç ürün grubu faaliyetlerini sürdürmektedir. GMP’ye uygun olan üretim tesislerinde faaliyetlerini devam ettiren firma, istikrarlı ve güvenilir iş tekniğiyle ülkemizin önde gelen tedarikçilerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Zed İlaç referanslarından bazılarını saymak gerekirse Ak-kim Kimya, Alsat Ecza Deposu, As Ecza Deposu, Croda, Dilek, Eda Ecza Koop, Sederma, Kalekimya, Hedef Ecza Deposu, Selçuk Ecza Deposu, İstanbul Ecza Koop ve Yusufpaşa Ecza Deposu firmalarını örnek gösterebiliriz.

Zed İlaç, ülkemiz ilaç sektöründe daha hızlı büyümeyi, her zaman tercih edilen bir şirket olmayı, saygın bir firma olmayı, global bir oyuncu haline gelmeyi hedeflemektedir. Kurumsal liderliği sağlayarak sürdürülebilir karlılığı devam ettiren bir firma olmak ve sektörde öncü olmayı vizyon edinmiştir.

Öncelikli hedef ise hiç kuşkusuz ki insan sağlığıdır, Bu hedef doğrultusunda insan sağlığına yönelik olan ilaçlar ve ürünlerin üretimini gerçekleştirerek insanlığa hizmet vermeyi ve insanların yaşam standartlarını yükseltmeyi misyon olarak belirledik.

Zed İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Köyaltı Mevkii Oruçreis Sok. No:6 Kat 3 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul

Zed İlaç İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zed İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zed İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nurcan dedi ki:

    2 yıla yakın mümessil ecza deposunda el ambalaj ve karekod baskı makinasında görev aldım iş yerinin kapanmasından dolayı ayrıldım sizinle çalışmak isterim uygun bir pozisyonda firmanızda çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ