Zaytung İş Başvurusu

Zaytung Hakan Bil tarafından kurulmuş amacı mizahi ve ironik haberler yapmak olan bir internet sitesidir. Ekipte 8 editör yer almaktadır. Alanında özgün bir fikir olamayan Zaytung Amerika’da benzeri bulunan bir sitenin Türkiye versiyonu olarak faaliyete başlamıştır. Sitenin adı Almancada gazete anlamına gelen zeitung kelimesiden gelmektedir. Dürüst , tarafsız ve ahlaksız haber sloganı ile hayat bulmuştur. Zaytung için önemli görülen Türkiye’nin beklentileri olan ihtiyaçlarını görmüş olması ve bu ihtiyaçları karşılamasıdır. Başlangıçta sadece asparagas haberler verip takipçilerini eğlendirmeyi amaçlayan site ilerleyen zamanda astroloji , dergi ve son dakika haberler bölümüyle daha da ilgi görmeye başlamıştır. Zaytung 2012 senesinde April yayıncılık işbirliği ile bir almanak çıkarmış ve 2009-2011 senelerinde yayınladığı ve beğeni gören haberleri bu almanakta yayınlamıştır. 2015 senesinde sitede görev yapan Cengiz Bayram , Nihat Güneş , Evren Kuçlu ve Uğur Ceviz siteden ayrılarak kendi mizahi haber siteleri olan Resmi Gaste’yi kurmuşlardır.

Zaytung bugün aldığı beğeniler neticesinde sosyal medya üzerinden yüz binlerce takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Başlangıçta siteden reklam verilmezken bugün reklam verilerek sitenin önemli bir maddi değeri de oluşmuştur.

Sitenin 5-6 yıl gibi kısa bir zamanda takipçilerinin hızla artmasıyla gördüğü bu ilgi ve ilerlemeyle Türkiye’de daha da fazla büyüyeceği düşünülmektedir. Ayrıca benzer sitelerin de yolunu açmış olan Zaytung faaliyet alanında örneklerinin artarak devam edeceği düşüncelerini de artırmıştır.

Zaytung İletişim Bilgileri
Adres; Adres bilgileri bulunamamıştır.

Zaytung Kariyer Olanakları
Zaytung resmi web sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ