Zara İş Başvurusu

Hazır giyim sektörünün en sevilen firmaları arasında Zara giyim oldukça önemli bir yerdedir. Bu marka ülkemize ait değildir. İspanyol’da hem giyim alanında, hem de aksesuar açısından bir marka olmayı başarmıştır. 1975 senesinde Arteıxo, Mera, Ortega ve Galiçya tarafından kurulmuştur. Mağazalarını daima çok büyük alanlar üzerine açarak risk almayı tercih etmişlerdir. Elbette bu risk onlara fazlası ile başarı getirmiştir. Dünya üzerinde üç büyük hazır giyim firmaları arasında yer alıyor.

Zara giyim firması olarak 2012 senesinden itibaren dünya çapında 1.671 tane mağaza açmayı başarmıştır. Bu dudak uçuklatacak türden bir rakamdır. Türkiye üzerinde ise; 31 tane mağazaları yer alıyor. Ayrıca İnditex grubu içerisinde yer alan Zara en büyük şirketleri konumundadır. Erkek giyimden, kadın giyime, çanta, çamaşır, aksesuar, kozmetik gibi birçok alanda markalaşmıştır. Böylece sağlam bir şekilde ilerleyerek dünyada yayılmayı başarıyor. Kaliteli çalışmaları ve daima modayı en dikkatli şekilde incelemesi ile birlikte en zirveye oturmaktadır. Bunların yanı sıra Çocuk giyiminde de kendini gösteriyor.

Zara giyim tek bir alana bağlı kalmadan uzun yıllar yüksek performans ile çalışmıştır. Çocuk giyimde de Zara kids olarak mağazaları vardır. Bunlarla da yetinmeyerek Zara home ismi ile ev tekstlinde ve ayrıca eşyalarında üretimler yapmaktadır. Bu kadar çok fazla alanda marka yapması gerçekten inanılır gibi değil. Ancak ortak olarak çalışmaları ve istikrarlı bir şekilde devam etmeleri günümüze kadar gelmeyi başarmışlardır.

Zara İletişim Bilgileri
Adres; Cevizli Mh. Tugay Yolu Cd No:67, İstanbul

Zara Kariyer Olanakları
Zara, mağaza satış danışmanı, şef kasiyer, store manager, satış sorumlusu, depo sorumlusu gibi personel alımları yapmaktadır.

Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zara firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zara insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Zara mağazalarında çalışmak istiyorum.
    Zara iş görüşmesinde sorulan sorular ile alakalı paylaşımlar yapılıyor mu?
    Zara iş başvurusu nasıl yapılır?

BİR YORUM YAZ