Zaimoğlu Holding İş Başvurusu

Zaimoğlu Holding İş Başvurusu

Zaimoğlu Holding İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zaimoğlu Holding, 1957 senesinde Tayyar Zaimoğlu’nun gayretleriyle Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen kaynak elektrodlarının üretimiyle faaliyet yaşamına başlamıştır. İlerleyen yıllarda kaynak elektrodlarının üretimi beraberinde hidrolik , pnömatik ve otomosyon faaliyetleri de aralarında bulunan şirketler topluluğu olmuştur. 2005 senesinde tüm bu şirketleri Zaimoğlu Holding yapısı altında toplayarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Şirketin merkezi İstanbul’da olmakla birlikte üretim tesisleri Manisa’da bulunmaktadır. Şirket Türkiye’de gerek kendi sektöründe gerekse diğer sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir. İnternet üzerinden alış veriş imkanı sağlayan luksbazaar.com alış veriş sitesi de Zaimoğlu Holding bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Şirket insan yaşamında ki ilerlemenin farkında olarak yine insan kaynağına çok büyük önem vermektedir. Kişisel saygınlığı artıran , işinden zevk almayı sağlayan , problemlere önlemler alınırak çalışan mutluluğunu ön plana çıkaran bir iş ortamı sunulması amaçlanmaktadır.

Zaimoğlu Holding değişik faaliyet alanlarında görev alacak kişileri belirlerken iş etiğiyle davranan , adil , bütün süreçlerde cinsiyet ayrımcılığı yapmayan ve sürecin her aşamasında adaylarını doğru bilgilendiren bir işe alım sistemi yönetmektedir.

İşe alım için çeşitli aşamalardan adaylarını geçirmeyi uygun görmektedir. Bu süreçler : ön değerlendirme , insan kaynakları uzmanı ile ilk mülakat , psikoteknik testlerin uygulanması , yabancı dil testi (görevi gerektiriyorsa) , insan kaynakları yöneticisi ile son mülakat , mesleğe uygunluk değerlendirme görüşme ve testleri , işe alım görüşmesi ve işyeri hekiminin kontrolü ve onayını içeren aşamalardır.

Şirket işe başlayan adaylarına oryantasyon ve eğitim destekleri vermektedir. Çalışan tüm kişilere gelişim ve kariyer imkanları sunmaya yönelik insan kaynakları süreci yönetilmesine çalışılmaktadır.

Şirket genel başvuru ve boş pozisyon başvurularını da almaktadır.

Zaimoğlu Holding İletişim Bilgileri
Adres; Halkalı Cad. No:99 Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul

Zaimoğlu Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zaimoğlu Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Zaimoğlu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ