Zahit Alüminyum İş Başvurusu

Zahit Alüminyum İş Başvurusu

Zahit Alüminyum İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zahit Alüminyum A.Ş. 1983 senesinde Zahit Balbay tarafından Adana’da kurulmuştur. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde kompozit panel ve alüminyum profil üretimleri gerçekleştirmektedir.

Zahit Alüminyum A.Ş. 2 ayrı fabrikası ile 65.000 m2 si kapalı 100.000 m2 toplam alanında 700 den fazla kişiyle üretimlerini yapmaktadır.

Zahit Alüminyum A.Ş. Adana Merkez , İç Anadolu ve Marmara bölgesinde bulunan müdürlükleri ve tüm Türkiye’de satış hizmeti veren bayilikleri ile yurtiçi faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Zahit Alüminyum A.Ş. Türkiye’nin 500 büyük şirketi içine girmeyi başarmış ve yatırımlarına halen devam eden bir şirkettir. Şirket faaliyet alanında da Türkiye’de ilk 10 a girmiştir. Satışlarının %25 i ihracattan gelen şirket bu alanda %40 rakamına ulaşmayı hedeflemektedir. 2008 yılından günümüze %20 lik bir büyüme ile bu hedeflerini gerçekleştirmektedirler.

Zahit Alüminyum A.Ş. faaliyetlerinin tamamında uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini benimseyerek hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde kullanılan ileri teknoloji ile en kaliteli ürünleri üreten , müşteri beklentilerini hızlı ve ekonomik olarak karşılayan , araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veren Zahit Alüminyum A.Ş. yeni yatırımları ile oluşan istihdam ihtiyaçlarını da önemle değerlendirmektedir.

İnsan kaynağına önem veren şirket personel seçiminde özellikle yaptığı işi seven , aidiyet duygusu yüksek , takım çalışmasıyla şirketin başarısını artırmayı hedefleyen ve gelişmeye odaklanan kişileri değerlendirmektedir. Şirket adil , gelişime yönelik , çalışanlarının mutlu olduğu ve başarıların takdir edildiği bir iş ortamı sunmaktadır.

Zahit Alüminyum İletişim Bilgileri
Adres; Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Kağan Köksal Cad. No:5 SARIÇAM / ADANA

Zahit Alüminyum İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zahit Alüminyum firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zahit Alüminyum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Murat dedi ki:

  ADANA Zahit alüminyum bünyesinde çalışmak istiyorum işsizim iş arıyorum Murat ekiz şöför e ehliyet src belgeli

 2. Murat dedi ki:

  Zahit alüminyum bunyesinde çalışmak istiyorum issizim lütfen yardımcı olursanız sevinirim şöför e ehliyetli srcbelgeli

 3. ferhat doğan dedi ki:

  iş bulmak lazım

 4. ferhat doğan dedi ki:

  selamm iş istiyorum bulmak ol lazım

BİR YORUM YAZ