Zafer Koleji İş Başvurusu

Zafer Koleji, Ali Demir tarafından 1987-1988 öğretim senesinde Ankara’da faaliyete başlamıştır. “Zafer öğrencisi olmak ayrıcalıktır” sloganıyla Türk eğitim sisteminin ve ülkenin geleceği olan öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

Zafer Koleji maddi kaygıları önemsemeden eğitim ve öğretimin kalitesine yönelmiş ve bu amaçla faaliyetlerine devam eden güzide bir kurumdur.

Zafer Koleji, eğitim anlayışı olarak öğrencilerini yapılandıran ve önlerine çıkan engelleri kaldırmaları için onları donatan bir sistemi benimsemiştir. Araştıran, bilim odaklı, meraklı ve ilgili, deneyen, gözleyen, analitik düşünen, problem çözme becerileri gelişmiş , hedef belirleyen ve bu hedeflere ulaşmak için süreçleri başarıyla yöneten bireyler yetiştirerek ülkesine ve insanına faydalı olmayı amaçlamaktadır.

Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine düstur edinmiş kurumun amacı çağının üstünde , bilimsel odağı yüksek ve kaliteli eğitim-öğretimi öğrencileriyle buluşturmaktır. Alanlarında yetkin öğretmen ve destek personeliyle verdiği hizmetler neticesinde başta Türkiye’nin sonrasında Dünya’nın önde gelen eğitim kurumlarından olmayı hedeflemektedir.

Amaçlarını belirlemiş ve hedeflerine yürüyen Zafer koleji’nde kurum misyonuna bağlı , gelişim ve değişimi benimseyen, araştıran, sorgulayan, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluklarını bilen, iş motivasyonu yüksek ve bireylere öncülük eden eğitimciler çalışmaktadır. Zafer Koleji ailesinin mutlu eğitimcilerinden olmak için başvuru formu doldurularak veri tabanında değerlendirilmek için kayıt bırakılması uygun görülmektedir.

Zafer Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Eskişehir Yolu, Mesa Koru – Bağlıca Kavşağı No:

461 Çayyolu / ANKARA

Tel: 444 5 512

Mail: info@zaferkoleji.com.tr

Zafer Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zafer Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zafer Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ