Zafer İnşaat İş Başvurusu

Zafer İnşaat İş Başvurusu

Zafer İnşaat İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zafer İnşaat A.Ş. ulusal ve özellikle uluslar arası projelerde çok büyük tecrübeye sahip bir şirkettir. Zafer İnşaat A.Ş. diğer bazı şirketlerle birlikte ZAF Grup bünyesinde yer almaktadır.

Zafer İnşaat A.Ş. 1993 senesinde yeniden yapılanarak bugün sahip olduğu büyüklüğe ulaşma yolunda çok önemli bir adımı atmıştır. 1995 senesinde Kazakistan’da bulunan Ahmet Yesevi Üniversitesi’nin yapımını , 1996 senesinde de Coca Cola ve Pepsi Cola şirketlerinin Türkiye’deki tesislerinin yapımını üstlenmiştir. 1999 ve 2001 senelerinde Kazakistan’da üretimlerine devam etmiş ve Chevron ve Dünya Bankası tesislerinin üretimlerini sağlamıştır. 2003 senesinde Afganistan’da ve 2004 senesinde Irak’ta çeşitli projeleriyle faaliyetlerine devam etmiştir.

Son 10 sene de yaptığı hamlelerle 60 tan fazla projeyle 500 milyon doların üzerinde projeleri başarıyla bitirmiştir. Bu projelerde mühendislik , yapım , tedarik ,ve tadilat hizmetleri vererek sanayi tesisleri ile konut komplekslerinin üretimlerini yapmıştır.

Genel merkezi Ankara’da bulunan Zafer İnşaat A.Ş.’nin İstanbul Bölge ofisi Türkiye’de bulunan iş yerleridir. Bununla birlikte Almanya , Rusya , Azebaycan , Kazakistan , Gürcistan , Afganistan ve Irak’ta da iş ofisleri bulunmaktadır.

Zafer İnşaat A.Ş. 19 ülkede 31 farklı noktada yürüttüğü çalışmaları ile hızlı , dinamik , çabuk adapte olan ve bu tecrübesini sahaya yansıtan bir yapıdadır. İş süreçlerinin en başından son teslim aşamasına kadar bütün süreçte bilgisayar destekli çalışma politikasını benimsemekte ve elinde bulunan üstün teknolojiyi en iyi şekilde değerlendiren şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Zafer İnşaat A.Ş. sürdürdüğü çalışmaları ile uluslar arası mühendislik sektöründe öncü ve bilinen bir şirket olmayı hedeflemektedir. Üretim süreçlerinde kullanılan malzemelerinden çok çalışanlarının sağlıklı , mutlu ve verimli çalışmalarını istemektedirler. İş ahlakına önem veren , kusursuzluğu hedefleyen , işlerini güvenli yapan ve süreklilik gösteren şirket değerlerine sahiptir. Türkiye’nin yurtdışında temsilini sağlamak amacıyla da çalışmalarına devam etmektedir.

Zafer İnşaat A.Ş. bu doğrultuda beklentilerini yaşayabilme fırsatı verebileceği , dinamik , gelişim ve değişime açık , disiplinli ve sorumluluklarının bilincinde olan çalışma adaylarını değerlendirmektedir.

Zafer İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Sarıgöl Mah. Marmara Sok. No: 44/46 Daire: 11 Gaziosmanpaşa, İstanbul

Zafer İnşaat İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zafer İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zafer İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Cuma yıldız. 0532 515 95 32 dedi ki:

  Slm ben cuma kaynakcıyım gazaltı ve elektrik yurtdışı deneyimi vardır limak holding mısır kahire hava limanı Ankara metrosu birinci aşama Kızılay çay yol metrosunda comsa açılım inş sonar sondaj ivedik su arıtma tesisleri güriş

 2. Muhsin kahraman dedi ki:

  Galip ustasiyim ise ihtiyacım var

 3. MUSTAFA GÜRBÜZ dedi ki:

  Merhaba ben çelik kaynak montaj kaplama kompozit çatı Formeni olarak yurtdışı tercubem vardır çeşitli firmalarda ve ülkelerde çalıştım şirketinizde çalışmak isteriz 30 kişilikte ekibim vardır ülke fark etmez saygılarımla

 4. Zekiye erol dedi ki:

  2004 2013 organizer fir çalış 2014 babil grup Fir çalış 2015 yıldızlar holdingde çalış 2015 sanayi bakanlığında çalış uygun olursa görüşmek isterdim

 5. Ramazan dedi ki:

  Mrb ben boru montaj iskele ustasiyim kaynaktan da anlarim yas29 ilgilenirseniz yurt disinda sizinle calismak isterim.

 6. Erdal dedi ki:

  erdalusta.wordpress.comdan CV me ulaşabilirsiniz, uygun şartlarda, zaferinşaatlaçalışmak isterim,saygılar.

 7. Bozan Demirel dedi ki:

  İnşaat kalipçısıyım çocukluktan beri ustayım projeden anlıyorum yüksek maaşla yurtdışında çalışmak istiyorum ararsaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ