Zafer Havalimanı İş Başvurusu

Zafer Havalimanı İş Başvurusu

Zafer Havalimanı İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zafer Havalimanı Afyon , Kütahya ve Uşak illerinin hava ulaşım hizmetlerini karşılamak amacıyla Kütahya ilinde kurulmuştur. 25 Kasım 2012 tarihinde Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılmıştır. Havalimanının düzenlenen ihalesinde IC İçtaş A.Ş. işletme hakkını kazanmış ve 29 sene 11 ay süreyle havalimanı hizmetlerini verecektir. IC İçtaş A.Ş. ihale şartlarıyla belirlenen şartların oluşumunu son bitiriş tarihinin yarısı gibi çok kısa bir sürede sonuçlandırarak ciddiyetini göstermiştir.

Havalimanı tesisinin toplam hizmet alanı 3 milyon 250 bin m2’dir. 27 bin m2 kapalı alanının 17 bin m2 si terminal bölgesi olarak ayrılmıştır. Kapalı alanda 19 adet check-in bankosu , 4 adet pasaport bankosu , iç ve dış hatlar olmak üzere 4 er adet çıkış kapısı ve sosyal hizmetler bölümü (yiyecek-içecek bölümü , çocuk bakımı bölümü, sağlık ünitesi ve yöresel ürün satışı için alış veriş bölümü) bulunmaktadır. Ayrıca 3 adet araç kiralama bölümü de yer almaktadır. Duty free mağazaları , posta şubesi ve banka şubesi de açılması planlamaktadır. Sağlık ünitesinde ambulans ve teknik ekip desteği de vardır.

Zafer Havalimanı Türkiye’de Sivil Havacılık Kurumu’nun ruhsatlandırdığı 29. havalimanıdır. Yurtdışı uçuşlar için gerekli olan B sınıfı havalimanı sertifikası da mevcuttur.

Zafer Havalimanı , Uluslararası Havalimanı İşletmeciliğinin koşullarını karşılarken müşterilerini son teknoloji sistemleri kullanarak kaliteli hizmeti ile memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçları gerçekleştirirken her zaman gelişmeyi ve Dünya çapında saygınlık kazanmayı ve öncülük etmeyi hedeflemektedir.

Zafer Havalimanı amaçları doğrultusunda hedeflerine ilerlerken bu kurumun bir parçası olmak isteyen adayların başvurularını beklemekte ve değerlendirmektedir.

Zafer Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres; Kuyucak Köyü Mevkii Altıntaş / Kütahya

Zafer Havalimanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zafer Havalimanı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zafer Havalimanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ