Zafer Dershanesi İş Başvurusu

Ali Demir tarafından 1986 senesinde Ankara’da kurulmuştur. İlk olarak Çankaya Ziya Gökalp Caddesi’nde bulunan kurumuyla öğretim yaşamına başlamıştır. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı eğitim ve öğretim yapısıyla dikkat çeken kurum hızla ilerleyerek sektöründe başarılı olmuştur. Yazılı yayın unsurlarını da önemseyerek bu alanda da yatırımlar yapan Zafer dershaneleri kurumlarına dahil olamayan öğrencileri de bu şekilde hizmetlerinden faydalandırmıştır.

Bugün Türkiye’nin bir çok ilinde 50 den fazla kurumuyla eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Öğretim hizmeti verdiği öğrenci portföyü çok geniş olan kurum deneyimi , kalitesi ve farkıyla sektörde adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Zafer Dershaneleri ve yayın bölümü olan Zafer Yayınları prensiplerine bağlı , öğretim kalitesine önem veren ve farklı öğretim sistemlerini benimseyen kişilerle çalışmayı benimsemektedir. Şube sayılarının ve öğretim hizmeti verdiği illerin çokluğu nedeniyle de bu iş gücüne her zaman ihtiyaç duymaktadır.

Zafer Dershanesi İletişim Bilgileri

Adres; Ziya Gökalp Cad. No: 14 Kızılay ANKARA

Telefon numarası : (0312) 433 17 15

Faks numarası : (0312) 419 04 19

Zafer Dershanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zafer Dershanelerinde kariyer yapabilirsiniz. Zafer Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ