Xeno Tekstil İş Başvurusu

1960’lı yıllardan bu yana büyümesinde hiç hız kesmeyen, 14 şirket ve 200’ü aşkın çalışanı bulunan, daha önce dijital baskı konusunda ülke çapında uzmanlaşmış Zeno Grup güvencesiyle sektöre atılmıştır. Bursa merkezli olan ve 2010 yılında dijital baskılı kumaş üzerine de hizmet vermeye başlamış olan tekstil firması, çok kısa bir süre sonra dijital baskılı kumaş sağlayıcıları arasında sektörde söz sahibi hale gelmiştir. H&M, Ykm, İpekyol, Koton, Lcw gibi dünya markalarına dijital baskılı kumaş tedarik etmektedir.

Hem yerli hem ithal kumaşlarla çalışan firma, İngiltere, Almanya ve Hollanda’da bir çok firmaya dijital baskılı kumaş hizmeti sunmuştur. Xeno Tekstil, son dönemde dünya çapında değişen tekstil ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına her geçen gün vizyonunu genişletmeyi ve kendini daha da ileriye götürecek adımlar atmayı şirket politikası haline getirmiştir. Hizmet verdiği bu sektörde özel ihtiyaçlara cevap verecek şekilde yapılanmış, 2010 yılından bu yana oldukça genç bir çalışma ekibi kurmuştur. Kusursuz müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firmanın günlük 10.000 metre üretim kapasitesi bulunmaktadır. Ürünlerinde insan sağlığına %100 önem vermektedirler. Dönemim ve modanın talepleri doğrultusunda kendilerini her geçen gün değişime ve yenilenmeye açık tutmaktadırlar.

Çevreye duyarlı adımlarıyla dikkat çeken Xeno Tekstil, kısa sürede uzmanlaşmış ve hem ülke içerinde, hem de yurt dışında söz sahibi olmayı başarmış ender yerli firmalardan biri.

Xeno Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Demirtaş Org. San. Bölg.

Gül Sk. No:7 Demirtaş Bursa

T: +90 224 211 04 06
F: +90 224 211 04 07

Xeno Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Xeno Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Xeno Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ