Xanadu Otel İş Başvurusu

Resort otel 2014 senesinden beri Belekte, OTI holding güvencesiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Çoğunlukla Avrupa ve Bağımsız devletler topluğu ülkelerden turistler konaklamaktadır. Bunun yanı sıra hatırı sayılır sayıda yerli turist tarafından da tercih edilmektedir.

Akdeniz sahilinde bulunan beş yıldızlı resort otel yüksek kaliteli her şey dahil (High Class All-Inclusive) sistemiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Xanadu Otel mitolojik Roma mimarisini anımsatan dış görünüme sahiptir. 4 katlı ana binası dışında açık ve kapalı alanlardan oluşan 5500 metrekare çocuk, 2500 metrekare kongre alanı yetişkinler, çocuk ve erken genç yaştaki bireylere hizmet verebilecek şekilde faaliyet vermektedir. Bunun dışında 12 adet 2 katlı bungalow villası ile toplam 420 odası vardır. Fiyatlar oda büyüklükleri, çeşidi ve konumuna göre farklılık göstermektedir.

Çok fazla yeşil alan barındıran otel Akdeniz bitki örtüsünün en güzel örneklerini içerisinde barındırmaktadır. Gün boyu her şey dahil hizmet vermesine karşın benzeri diğer otellerden kalite anlayışı ve ürün çeşitliliği ile bir adım öndedir.

Her yaşa hitap eden çok sayıda faaliyeti bünyesinde barındıran Xanadu Otel plaj alanında jet ski rüzgar sörfü gibi hobi sporları dışında çeşitli su sporlarını da müşterilerine sunmaktadır. Açık kapalı yüzme havuzu bulunan tesisin açık havuzunda hoş mimarisiyle göze çarpan bir kaydırak mevcuttur. Su sporları dışında tenis dersleri alınabilmekte ve futbol, basketbol gibi sporlar yapılabilmektedir. Türkiye’de sayılı golf sahalarına çok yakın mesafededir.

Xanadu Otel İletişim Bilgileri
Adres; Belek Turizm Merkezi Acısu Mevkii

PK 49 Belek – Antalya

Tel: 0 242 710 00 00
Fax: 0 242 715 17 33

Xanadu Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Xanadu Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Xanadu Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Önder Yaman dedi ki:

    Mini Club müdürü ihtiyacınız devam ediyorsa, sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım. İngilizce ve Rusça dillerim.ikisi de çok iyi.Gerekli taktirde CV mi gönderebilirim.

    Saygılar
    Önder YAMAN

BİR YORUM YAZ