Weber İş Başvurusu

Haberimizde Weber hakkında genel bilgiler yer almaktadır. Weber kariyer olanaklarından bahsedilmektedir. Sizlere verdiğimiz link üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilir ve iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Weber, uluslararası bir grup olan Saint-Gobain’in endüstriyel harçlar alanında hizmet veren bir şirketidir. Ve Weber 52 ülkede faaliyet göstermektedir. Bu 52 ülkede toplamda ortalama 10.000 çalışanı vardır. Üretim tesisleri ise 180’i bulmaktadır. Bunlara ek olarak da 10 adet araştırma odaklı merkezi bünyesinde barındırmaktadır. Weber’i de bünyesinde barındıran Saint-Gobain 1665 yılında Fransa’da kurulmuştur ve yaklaşık 200.000 çalışanı bulunmakta ve iş hacmiyle dünyanın en büyük endüstriyel grupları arasında yerini almaktadır.

Weber Türkiye’de ise 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ürün portföyünde seramik yapıştırıcılarında dış cephe boyalarına ve kaplamalarına, ısı yalıtım sistemlerinden ve derz dolgularına, tamir -tesviye ürünlerine kadar birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu geniş ürün yelpazesine daha sonra beton, şantiye malzemeleri, mastik ve zemin sistemleri gibi yeni ürün gruplarını da eklemiştir.

Weber’in, Türkiye’de toplam 6 adet fabrikası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 8 bölge temsilciliğine sahiptir ve 600’e yakın da bayi ve satış ekibi ile hizmet sunmaktadır. Özellikle çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünler geliştirmesiyle bilinmektedir.

İş Olanakları; Weber aynı zamanda Türkiye’de büyük bir istihdam olanağı sağlamaktadır. Eğer iş arayışınız varsa Weber’in yayınladığı açık pozisyonlara göz atabilir ve gerekli yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız başvuruda bulunabilir, şansınızı deneyebilirsiniz.

2017 yılı için Weber firmasında açık bulunan pozisyonlardan bazıları aşağıdaki gibidir

  • Ürün Müdürü
  • Satış Sorumlusu (Adana)
  • Ar-Ge Sorumlusu (İzmir)
  • Ar-Ge Laboratuvar Sorumlusu (İzmir)
  • Satış Sorumlusu (İzmir)
  • İnsan Kaynakları Görevlisi- Engelli Kadro (İzmir)
  • Genel Başvuru

Yukarıda yer alan alan pozisyonlar konusunda yetkinliğe sahipseniz ve ilginiz çekiyorsa başvuruda bulunabilirsiniz. Weber hakkında, tarihi, vizyonu, misyonu, eğitim ve kariyer olanakları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlanlardan ilginizi çeken ve yeteneklerinizle örtüştüğünü düşündüğünüz ilanlar var ise bu ilanlara başvurmak için dilerseniz sitesinde insan kaynakları sekmesinde yer alan iş başvurusu kısmına tıklayabilir sizden istenen bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Veya dilerseniz istediğiniz ve size uygun ilana başvurunuzu aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Weber firması beyaz yaka ve mavi yakalı personel istihdamı; https://www.weber.com.tr/weber/insan-kaynaklari/kariyer-firsatlari.html

Weber firmasının çalışanlarına sunduğu olanaklar, özlük hakları, maaş vb. konular ile ilgili ayrıntılı bir bilgi mevcut değildir. Bu bilgiler ancak başvurunuzun aranan niteliklere uygun bulunması halinde çağırılacağınız görüşmelerde sizlerle paylaşılacaktır.

Weber firmasında ayrıca eğitim ve kariyer olanakları bulunmaktadır. Özellikle saha çalışanlarının eğitimine büyük önem verilmektedir. Ve İşe alım sürecinde de firmada uzun vadeli kariyer beklentisi olan kişiler birçok firmada da olduğu gibi tercih edilmektedir. Eğer Weber firması ile ilgileniyorsanız. İşe alımlarda uyguladığı kriterlere ayrıntılı olarak bakmak ve başvurunuzu yapmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Weber’in ürün grupları ve uygulamalarıyla ilgili olarak da web sitesinde ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Merak ettiğiniz konular hakkında tüm bilgilere oradan ulaşabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ