Vural Plastik İş Başvurusu

Vural Plastik 1976 yılında kurulmuştur. Kurucusu ise Ömer Vural’dır. Kurulduğu seneden itibaren plastik enjeksiyon kalıbı imalatında kurumsallaşmak için çalışmalarına devam etmektedir. Vural Plastik, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Plastikçiler Sitesi, Ankara’da hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren Ar-Ge çalışmalarına ekstra önem vermiştir. 2009 yılında uluslararası kalite belgesi olan ISO 9001 belgesini alarak başarısını perçinlemiştir. Vural Plastik’in hizmet verdiği alanlar çeşitlilik göstermektedir. Filtre sistemlerinden, savunma sanayinin ihtiyacı olan ürünleri üretme konusuna kadar hizmet vermektedir.

Kalıp üretiminin her sürecinde son gelişen teknolojiyi kullanmıştır. Her zaman gelişen teknolojiyi takip etmektedir, elinde var olan üretim araçlarıyla yetinmeyip, daha iyisini bulabilmek için çalışmaktadırlar. Ürünlerin kalite oranını asla düşürmeden üretimlerine devam etmektedirler. Filtreler ve de savunma sanayinin yanı sıra, otomotiv sanayide, inşaat sektöründe ve de bilgisayar sarf malzemelerinde üretim yapmaktadır. Vural Plastik kurulduğu yıldan bu yıla kadar birçok kurum ve kuruluştan referans almıştır. Kamu kurumlardan aldığı bazı referanslar ise şunlardır; Batursan, Türk Hava Kurumu, Et Balık kurumu, Ziraat Bankası, T.C.D.D.’dir. Özel kurum ve kuruluşlardan aldığı referanslar ise şunlardır; Maysan Mando, Koçoğlu inşaat, Koza Davetiyeleri, Timtes, Cemsan, Samur Halıları, Zirvem Rotasyon gibi şirketlerden referansları vardır. 35 yıllık olan deneyimi ve de tecrübesi sayesinde, sektörde aranılan ve sektörde adından söz ettiren bir kuruluş haline gelmiştir. Ankara’da ki tesisi sayesinde plastik kalıp ve enjeksiyon işinde lider olmak için mücadele vermektedir.

Vural Plastik İletişim Bilgileri
Adres; Sarı Hamzalı Köyü Turhan Cemal Berikel Bulvarı, No: 45, Seyhan, Adana

Tel: 0322 441 08 10

Eposta:info@vuralplastik.com.tr

Vural Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vural Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vural Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ