Voyage Hotel İş Başvurusu

Voyage Hotels Türkiye sınırları içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan otel zincirlerinden biridir. 1994 yılında Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından kurulmuştur. Şu an 6 adet farklı bölgede şubesi müşterilerine hizmet vermektedir. 1.’si, Voyage Belek Golf& Spa’dir. Antalya Belek’te kurulmuştur. 2.’si ise, Voyage Türkbükü’dür. Muğla’ya bağlı olan Bodrum’da kurulmuştur. 3.’sü ise, Voyage Torba’dır. Muğla’ya bağlı olan Torba’da kurulmuştur. 4.’sü ise, Voyage Torba Private’dir. O da Muğla Torba’da kurulmuştur. 5.’si, Voyage Sorgun’dur. Muğla’ya bağlı Torba ’da kurulmuştur. Sonuncusu ise Voyage Bodrum’dur. Muğla’ya bağlı olan Bodrum’da hizmet vermektedir. Bütün bu 6 otelde Akdeniz’in eşsiz doğasını müşterilerine yaşatmaktadırlar. En gözde koylarda müşteriler için değişik turlar, gezintiler ve de aktiviteler düzenlemektedirler.

Akdeniz’in müthiş doğasını, denizini ve de güneşi birleştirip, müşterilerine harika bir tatil geçirmelerini garanti etmektedir. Birbirinden ilgili ve de kaliteli personeliyle beraber müşterilere üstün hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Voyage Hotels kendine has mimarisi ve eşsiz atmosferiyle beraber kaliteli bir tatil sözü vermektedir. Voyage Hotels grubu ayrıca doğanın en büyük dostlarından biridir. Tesislerin yapım aşamasında çevreye zarar vermemek için çok özen gösterir. Eğer yapılara denk gelen ağaçlar varsa, asla o ağaçları kesmezler. Sunduğu bu üstün performanslardan dolayı birçok ödülü almaya hak kazanmıştır. Dünya mutfağından sunduğu farklı lezzetlerle, kaliteli ekibiyle, aktivitelerinin farklılığıyla, Voyage Hotels müşterilerine harika bir atatil geçirmelerinin sözünü vermektedir.

Voyage Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Hebil Mevkii, Göltürkbükü / Bodrum / Muğla

Voyage Hotels Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Voyage Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Voyage Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ