Vosmer Otomotiv İş Başvurusu

Vosmer Otomotiv bir ortaklık kuruluşudur. Mahmut Özgener, Enrico Aliberti ve de Rikardo Aliberti ortaklığı altında kurulmuştur. Vosmer Otomotiv 2009 yılında kurulmuştur. İzmir ve de yakın bölgelerine Porsche, Seat, Skoda, DOD, Volkswagen Binek ve Volkswagen Ticari Araç gibi markaların satış hizmetlerini ve de servis hizmetlerini sunmaktadır. Verdiği bu satış ve servis hizmeti sayesinde sektörde tanınan bir kuruluş haline gelmiştir.2009 yılında Vosmer Alsancak, 2010 yılında Vosmer Gaziemir ve 2014 yılında da Vosmer Skoda ile satış ve servis hizmetlerine başlamıştır. Vosmer Otomotiv her zaman ürünlerinde ve de servislerinde son ve yüksek teknolojiyi kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Vosmer Otomotiv şatışını yaptığı her firmaya ayrı ayrı önem vermektedir. Satışını yaptığı her firmaya özel showroomlar yapmaktadır. Vosmer Otomotiv’in içinde değişik birimler görev yapmaktadır. Yedek parça depoları, mekanik atölyeler, idari ve sosyal birimler ve VDF’ler yer almaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini arttırmak için değişik hizmetler de vermektedir. bu hizmetler ise şunlardır; car care, iç koruma uygulamaları, boya restorasyon uygulamaları, boya koruma filtreleri, cam güvenlik filmleri, güneş kontrol filmleri ve de detaylı temizlik uygulamalarıdır. Vosmer ayrıca müşterilerine özel Kasko ve Trafik Sigortası hizmetleri sunmaktadır. Anlaşmalı olduğu birçok sigorta firması bulunmaktadır. Bu firmalrdan bazıları ise şunlardır; Axa, Ak sigorta, Işık, Birlik ve Yapı Kredi’dir. Ayrıca her müşterisi içinde özel müşteri temsilcisi hizmetini vermektedir.

Vosmer Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Şehitler Caddesi No:145 Alsancak / İZMİR

Vosmer Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vosmer Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vosmer Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ