Vorne İş Başvurusu

Vorne 2002 yılında kurulmuştur. İleri pencere kapı sistemleri sanayi ve ticaret anonim şirketi olarak 1985 yılında İstanbul Hadımöy’de inşa edilmiştir. Bu firma 2002 yılında Vorne firmasını kurmuştur. Zaman geçtikçe sektörün aranan firmalarından biri haline gelmiştir. Vorne geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürün yelpazesi ise şunlardan oluşmaktadır; çift kanat, paralel sürme sistemleri, tek açılım, çift açılım, vasistastır. Ayrıca bu ürün yelpazesine ek olarak gömme kilitler ve kilitli İspanyolet üzerine de üretim yapmaktadırlar. Her zaman müşteri odaklı ve de müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışan Vorne, Ar-Ge bölümüyle koordine bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünün üretim ve de sunum aşamasında her zaman son teknolojiyi kullanma konusunda çaba göstermektedirler.

Vorne sektördeki başarılarından ve de yenilikçi üretim anlayışından dolayı birçok ödülü kazanmaya hak kazanmıştır. Bu ödüllerden en önemlilerinden biri ise 2007 yılında kazandığı İhracat Performans ödülüdür. ISO 9001 kalite belgesini de almaya hak kazanmıştır. Türkiye kapı ve pencere sektöründe ki başarılarıyla gittikçe yükselmektedir. Pencere sistemleri, kapı sistemleri, sürme sistemleri, pencere ve kapı kolları, vorne new generation olmak üzere ürün yelpazesi geniştir. Vorne’nin merkez şubesi İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul şubesine ek olarak, Ukrayna şubesi ve de Romanya’da şubeleri bulunmaktadır. Her zaman bütün ekibiyle yapılan üretimler sırasında çevreye zarar vermekten, çevreyi kirletmekten kaçınmaktadırlar. Üretim faaliyetleri sırasında oluşan atıkların çevreye olan zararını minimum düzeye çekmek için çalışmaktadırlar.

Vorne İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Sanayi Bölgesi Ömerli Mah. Hakkı İleri Cad. No:72 Hadımköy / İSTANBUL

Vorne Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vorne firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vorne insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ